SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Resort sprawiedliwości chce zatrudnić ekspertów od marketingu i promocji

Departament Funduszu Sprawiedliwości poszukuje ekspertów z zakresu marketingu i promocji, posiadających doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu kampanii społecznych. Chce ich zatrudnić na umowy zlecenia, które będą zawarte do końca listopada tego roku – wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Zadaniem eksperta zewnętrznego będzie wsparcie merytoryczne w zakresie planowania i prowadzenia akcji informacyjnych, edukacyjnych oraz realizacji kampanii społecznych informujących o zadaniach i celach Funduszu Sprawiedliwości.

Osoba taka będzie odpowiadać m.in. za planowanie strategii działań PR i komunikacji medialnej, współpraca przy planowaniu strategii kampanii społecznej oraz planowaniu długofalowych działań promocyjnych Funduszu w celu zapewnienia ich synergii z realizowanymi wcześniej kampaniami społecznymi Funduszu Sprawiedliwości. Będzie też wspierać merytorycznie i doradzać w zakresie działań PR, kryzysów komunikacyjnych, strategii promocyjnych realizowanych w ramach kampanii i innych działań podejmowanych przez Fundusz Sprawiedliwości.

Do zadań ekspertów należeć będzie również współpraca przy realizacji spotów i audycji telewizyjnych oraz radiowych –
w szczególności dbałość o ich estetykę, merytoryczny aspekt, realizację od strony technicznej itp.

Resort nie podaje na obecnym etapie warunków finansowych takiej współpracy. Zainteresowane osoby mogą składać swoje oferty za pośrednictwem specjalnego formularza, zawierające opis doświadczenia zawodowego oraz wstępną wycenę usług, które będą świadczyć dla Ministerstwa Sprawiedliwości. Mają na to czas do końca maja br.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Resort sprawiedliwości chce zatrudnić ekspertów od marketingu i promocji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl