SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Robert Makłowicz w nowej reklamie

Just jest autorem kolejnego spotu z udziałem Roberta Makłowicza w ramach kampanii 'Oryginalność pod ochroną'.

Jest ona realizowana wspólnie przez Agencję Rynku Rolnego oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a współfinansowanej przez UE.

Początek kampanii sięga jesieni zeszłego roku kiedy to mogliśmy śledzić pierwszy jej etap, skierowany do producentów wyjątkowych, tradycyjnych czy związanych z danym regionem produktów. Przedmiotem komunikacji było rzetelne informowanie oraz zachęcanie polskich wytwórców do łączenia wysiłków i zgłaszania aplikacji do certyfikatów. Etap ten był silnie wspierany akcją informacyjną, regionalnymi programami szkoleń i seminariów. 

Wiosną tego roku rozpoczęła się kampania skierowana do konsumentów takich jak dystrybutorzy, hurtownicy, kupcy detaliczni, czy restauratorzy, ale przede wszystkim do odbiorców ostatecznych, czyli każdego z nas. Ten etap potrwa niemal do końca 2006 roku. W tym czasie kontynuowany będzie proces informowania i wspomagania producentów w kwestiach formalnych dotyczących zgłoszeń. W telewizji zaś już teraz zobaczyć można skierowany do konsumentów spot z udziałem Roberta Makłowicza.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Robert Makłowicz w nowej reklamie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl