SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rodzinny pakiet Spotify dostępny w Polsce. Ceny od 29,99 do 59,99 zł

Serwis streamingowy Spotify wprowadził w Polsce usługę Spotify Family. Pozwala ona na tworzenie kilku kont użytkowników w ramach jednego abonamentu.

Article

Premierę usługi Family Spotify ogłosił tydzień temu, jednak wówczas była ona dostępna tylko dla użytkowników w kilku wybranych krajach (więcej informacji tutaj).

Pakiet rodzinny pozwala użytkownikom na prowadzenie do pięciu osobnych pełnoprawnych kont w serwisie przy dokonywaniu jednej wspólnej płatności za wszystkie. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania ma być fakt, że przy dodawaniu każdego kolejnego profilu opłata za niego jest niższa niż w wypadku tradycyjnego konta.

Obecnie Spotify oferuje polskim użytkownikom cztery opcje pakietu rodzinnego:
2 użytkowników - opłata w wysokości 29,99 zł (1 konto główne, 1 dodatkowe)
3 użytkowników - oplata w wysokości 39,99 zł (1 konto główne, 2 dodatkowe)
4 użytkowników - opłata w wysokości 49,99 zł (1 konto główne, 3 dodatkowe)
5 użytkowników - opłata w wysokości 59,99 zł (1 konto główne, 4 dodatkowe)

Przy wykupieniu jednego konta premium opłata w Spotify wynosi około 20 zł, zatem każde kolejne konto dodane w ramach pakietu Family kosztuje połowę standardowej ceny. Każdy z użytkowników dodatkowych kont może korzystać z nich bez opcji wyświetlania reklam i jakichkolwiek ograniczeń, z możliwością tworzenia własnych playlist czy też otrzymywania spersonalizowanych rekomendacji.

Otwieranie dodatkowych kont w pakiecie rodzinnym odbywa się z poziomu głównego konta użytkownika za pomocą opcji „Zaproś”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rodzinny pakiet Spotify dostępny w Polsce. Ceny od 29,99 do 59,99 zł

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl