SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Roman Jamiołkowski dyrektorem ds. korporacyjnych British American Tobacco Polska. Joanna Trzaska-Wieczorek odpowiada za komunikację

Od marca do kadry zarządzającej firmy tytoniowej British American Tobacco Polska weszli Steven Harvie (dyrektor generalny na Polskę i kraje bałtyckie) oraz Roman Jamiołkowski (dyrektor ds. korporacyjnych). Za obszar komunikacji firmy odpowiada natomiast Joanna Trzaska-Wieczorek.

Od lewej: Steven Harvie, Roman Jamiołkowski, Joanna Trzaska-Wieczorek Article

Steven Harvie objął nowo utworzone stanowisko dyrektora generalnego British American Tobacco na Polskę i kraje bałtyckie. Pracę w BAT rozpoczął w 2006 r. jako corporate finance manager. Kolejno obejmował też funkcje operation finance managera i marketing finance managera. Od 2015 r. pracował na stanowisku area head of finance, a następnie head of finance dla Afryki Północnej, a od 2017 był general managerem w Egipcie.

Roman Jamiołkowski: z Provedent Polska do BAT Polska

Roman Jamiołkowski objął stanowisko dyrektora ds. korporacyjnych, wchodząc w skład top teamu British American Tobacco Polska. Poprzednio, od 2013 roku pełnił funkcję dyrektora ds. public relations i rzecznika prasowego w Provident Polska. W firmie tej jego obowiązki przejęła Karolina Łuczak.

Wcześniej Jamiołkowski był rzecznikiem prasowym Fortum Power and Heat Polska oraz grupy BRE, gdzie kierował komunikacją zewnętrzną, wewnętrzną i obszarem CSR. Do BAT wrócił po kilkunastu latach, zastąpił Marcina Wiktorowicza, który przeszedł do struktur centralnych korporacji w Londynie.

- Fakt, że moi mentorzy, pod okiem których przed laty rozpoczynałem karierę zawodową, zaproponowali mi dołączenie do zespołu zarządzającego, jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji - mówi Jamiołkowski.

Do BAT dołącza również Joanna Trzaska-Wieczorek, która jako manager ds. komunikacji i kontaktów z mediami będzie odpowiedzialna za obszar media relations. Trzaska-Wieczorek przechodzi do BAT z Instytutu Studiów Wschodnich, gdzie od 2018 r. była media relations managerem. Wcześniej pełniła m. in. funkcję dyrektora ds. PR w Infor Biznes (wydawca „Dziennika Gazety Prawnej”) oraz szefa biur prasowych Prezydenta RP i Kancelarii Sejmu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Roman Jamiołkowski dyrektorem ds. korporacyjnych British American Tobacco Polska. Joanna Trzaska-Wieczorek odpowiada za komunikację

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl