SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady radiowe w grupie ZPR

Sieć Eska Rock startuje we wrześniu, zmiany w Eska Śląsk.

Od 1 września Arkadiusz Frąckowiak, dyrektor programowy Radia Eska Rock w Poznaniu, zostanie dyrektorem programowym projektu Eska Rock - poinformowano w komunikacie prasowy.

Szefem muzycznym projektu zostanie Robert Zawieja, który dotychczas był prezenterem Eski Rock w Poznaniu.

Eska Rock, w której skład wchodzą stacje w Poznaniu, Warszawie i Łodzi, ma wystartować w połowie września.

Arkadiusz Frąckowiak rozpoczął karierę radiową w 1991 r. jako reporter poznańskiego Radia S. Następnie był tam serwisantem, wydawcą i zastępcą redaktora naczelnego. Ostatnio pracował jako szef anteny Radia Gold FM w Poznaniu a od listopada 2004 r. - dyrektor programowy Eski Rock.

Robert Zawieja związany jest z radiem od 12 lat. Zaczynał jeszcze jako student w poznańskim Radiu Winogrady. Prowadził tam audycje autorskie. Podobnie w poznańskim Radiu Fan. Był też didżejem i prezenterem w Radiu Super FM. Ostatnio prezenter i didżej Radia Gold FM i Radia Eska Rock w Poznaniu.

Tymczasem Agnieszka Konieczny 1 września obejmie stanowisko dyrektora programowego Radia Eska Śląsk. Do tej pory była szefem muzycznym projektu sieciowego (odpowiadała za politykę muzyczną w stacjach na mniejszych rynkach oraz w stacjach franszyzowych). Konieczną zastąpi Olgierd Wojtkowiak, dotychczasowy szef muzyczny projektu Gold FM.

Michał Czernek, dotąd dyrektor programowy Radia Eska Śląsk, obejmie z kolei funkcję szefa muzycznego stacji.

Agnieszka Konieczny karierę radiową zaczynała w Mega FM w Pszczynie, gdzie pełniła m.in. stanowisko dyrektora programowego. Następnie przeszła do Radia Eska na stanowisko szefa muzycznego Radia Eska Śląsk a ostatnio zajmowała stanowisko szefa muzycznego projektu sieciowego.

Olgierd Wojtkowiak od 1993 roku pracował w szczecińskim Radiu ABC. Przez 7 lat był prezenterem, a przez cztery lata - szefem muzycznym. W 2000 roku przeniósł się do Pomorskiej Stacji Radiowej, dwa lata później został dyrektorem programowym Radia Brawo. Od czerwca 2003 - szef muzyczny projektu radiowego Gold FM.
Michał Czernek związany jest z radiem od 11 lat. Zaczynał jako prezenter w sosnowieckim Radiu Rezonans, następnie był prezenterem Radia Eska Śląsk. Od trzech lat pełnił funkcję dyrektora programowego Radia Eska Śląsk. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Roszady radiowe w grupie ZPR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl