SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza konkurs na logo UOKiK-u - 7 tys. zł dla zwycięzcy

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów rozpoczyna konkurs na swój logotyp. Autor najlepszego projektu otrzyma 7 tys. zł.

Rusza konkurs na logo UOKiK-u - 7 tys. zł dla zwycięzcy

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów potrzebuje nowego logo, ponieważ obecnie korzysta ze znaku graficznego związanego z obchodami 20-lecia swojego istnienia, zaplanowanymi do grudnia br. W związku z tym UOKiK ogłosił konkurs na nowy logotyp, który ma prezentować wysoki poziom artystyczny, pełniąc zarazem funkcję promocyjną i informacyjną.

Projekty można składać do końca listopada, a w grudniu oceni je kapituła pod przewodnictwem prezes UOKiKu Małgorzaty Krasnodębskiej-Tomkiel, złożona ponadto z prof. Maciej Buszewicz z ASP w Warszawie, prof. Czesławy Frejlich z ASP w Krakowie oraz Justyny Kucharczyk z ASP w Katowicach. Konkurs jest skierowany w szczególności do studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych i projektowych oraz artystów i plastyków. Patronat nad nim objęło Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej.

Najlepszy projekt logotypu będzie wykorzystywany przez UOKiK od początku przyszłego roku. Twórca zwycięskiej pracy otrzyma 5 tys. zł nagrody oraz 2 tys. zł honorarium autorskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza konkurs na logo UOKiK-u - 7 tys. zł dla zwycięzcy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl