SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejny reporter prowadzącym serwisy w TVN24

Sebastian Napieraj dołączył do grona prowadzących serwisy informacyjne na antenie TVN24. Reporter stacji zadebiutował w tej roli w sobotę w serwisie o godz. 18.00.

Napieraj poprowadził też sobotnie wydanie specjalne poświęcone atakowi Iranu na Izrael. - W telewizji robiłem już wiele - reportaże, materiały, wywiady i wejścia na żywo, miałem też swoje programy (to jeszcze w TVP), ale serwisów dotychczas nie prowadziłem. To wieczór ataku Iranu na Izrael, z pracy wyszedłem o 4 rano - napisał na Instagramie.

Sebastian Napieraj od dziewięciu lat w TVN24

Sebastian Napieraj w TVN24 zaczął pracę w 2015 roku w roli reportera w Szczecinie. Potem przeniósł się do Warszawy. Przygotowuje m.in. relacje z Sejmu. Jako specjalny wysłannik TVN24 pracował m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Rosji i Niemczech. Przed dołączeniem do TVN24 pracował w Telewizji Polskiej.

Napieraj jest absolwentem politologii oraz doradztwa psychospołecznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Studiował również w Turcji. Od 2023 roku jest absolwentem amerykańskiego programu Edwarda Murrowa (IVLP).

Zimą w roli prowadzących serwisy informacyjne TVN24 pojawili się: Paula Praszkiewicz, dziennikarka TVN24 BiS oraz Artur Molęda, reporter TVN24.

W grudniu ub.r. z TVN24 odeszła Joanna Dunikowska-Paź, która prowadziła serwisy w paśmie „Wstajesz i wiesz”. Obecnie jest prowadzącą program „19.30 w TVP1. Od stycznia br. serwisy w tym paśmie prowadzi ponownie Olga Samsonowicz, która wróciła z urlopu macierzyńskiego.

Dołącz do dyskusji: Kolejny reporter prowadzącym serwisy w TVN24

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Yoa
Wypadł naturalnie i dobrze.
W przeciwieństwie do Molędy, który ma ego jakby prowadził Fakty.
21 1
odpowiedź
User
kik
Wypadł naturalnie i dobrze.
W przeciwieństwie do Molędy, który ma ego jakby prowadził Fakty.

bardzo trafna uwaga:)
10 3
odpowiedź
User
Adam
Nie oglądam TVN 24
2 7
odpowiedź