SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis zajmie się obsługą kampanii kancelarii premiera w prasie

Sigma Bis, agencja mediowa należąca do PKN Orlen i PZU wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na zakup powierzchni reklamowej w prasie do jej kampanii - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet to blisko 1 milion złotych.

Mateusz MorawieckiMateusz Morawiecki

Przetarg KPRM dotyczył zakupu przestrzeni w prasie drukowanej na potrzeby działań informacyjnych dot. programów rządowych realizowanych przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Jak podaje kancelaria premiera, celem zaplanowanych działań będzie informowanie o programach rządowych, zmianach przepisów prawnych oraz prezentacja zmian i rozwiązań dla poszczególnych grup społecznych i beneficjentów tych programów. Chodzi o zakup powierzchni reklamowej w dziennikach, tygodnikach, dwutygodnikach i miesięcznikach, ogólnopolskich i lokalnych.

Oferty w nim złożyły dwie agencje: Media Group i Sigma Bis - obie zaproponowały taką samą cenę: 984 tys. zł.

KPRM do współpracy wybrała Sigmę Bis, co oznacza, że agencja ta będzie kontynuować współpracę z kancelarią premiera w tym zakresie - obecnie zajmuje się zakupem prasy do jej kampanii po przetargu wygranym w 2022 roku.

Wśród wskazanych przez KPRM dzienników ogólnopolskich są "Dziennik Gazeta Prawna", "Fakt", "Gazeta Polska Codziennie", "Nasz Dziennik", "Puls Biznesu", "Rzeczpospolita" i "Super Express".

Wśród tygodników Kancelaria wskazała takie tytuły, jak "Chwila dla ciebie", "Gazeta Polska", "Gość Niedzielny", "Niedziela", "Tygodnik Solidarność", "Sieci", "Tele Świat", "Tele tydzień", "To & Owo TV", "Twoje imperium", "Tygodnik do Rzeczy", "Idziemy" i "Życie na gorąco".

Na liście gazet lokalnych jest kilkadziesiąt tytułów, głównie są to tytuły wydawane przez Polska Press Grupę, której właścicielem jest Orlen, większościowy udziałowiec agencji Sigma Bis.

Sigma Bis firma będzie pracować dla KPRM do 26 grudnia br.

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis zajmie się obsługą kampanii kancelarii premiera w prasie

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
"Coście s...y uczynili z tą krainą, pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną."
odpowiedź
User
Iga
Najgorsza agencja ever, byłam tam przez pomyłkę na rozmowie rekrutacyjnej to gęby tych ludzi to modelowe pisiory naburmuszone cwaniaczki jak najdalej
odpowiedź
User
Jurek
Dla młodziezy nic nie mamy nie bede glosowac PiS
odpowiedź