SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruszyła Silver Agency, na czele Sebastian Kalmus

Firma One House stworzyła agencję komunikacji marketingowej do konsumentów 50+. Na jej czele stanął Sebastian Kalmus jako dyrektor zarządzający.

Article

Silver Agency ma świadczyć usługi komunikacji marketingowej skierowanej do osób powyżej 50. roku życia, wykorzystując hasło „Connecting Generations”.

- Trend starzejącego się społeczeństwa i fakt, że już dziś w Polsce mamy ponad 14 mln osób po 50 roku życia (co oznacza, że nawet 45 proc. dorosłych Polaków jest poza tradycyjną grupą komercyjną kończącą się na 49 roku życia) był silnym impulsem do powstania Silver Agency. Przypomnijmy, grupę komercyjną A16-49 ustanowiono ponad dwie dekady temu. Od tego czasu świat i technologie poszły do przodu, a pięćdziesięciolatek to aktualnie niezwykle atrakcyjny profil konsumenta z wiarygodnym portfelem zakupowym - mówi Sebastian Kalmus, dyrektor zarządzający Silver Agency. - Chcemy pokazać, że efektywniej jest definiować konsumentów przez pryzmat ich potrzeb związanych z dojrzalszym okresem ich życia, a nie jedynie wieku – dodaje.

Poprzednio Kalmus był group account managerem w agencji Green Parrot. Wcześniej związany był m.in. z They.pl jako account manager.

Prezesem Silver Agency jest Marcin Piecewicz, prezes One House (spółka One House jest większościowym udziałowcem Silver Agency).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszyła Silver Agency, na czele Sebastian Kalmus

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl