SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Skaner historii”, "Łowców klejnotów" i "Otyły świat" w National Geographic Channel

W nowym roku National Geographic Channels International pokaże kilka nowych produkcji. Widzowie obejrzą m.in. “Skaner historii”, "Łowców klejnotów" i "Otyły świat".

“Skaner historii”,

"Skaner historii" (6 odcinków po 60 minut) to serial, prezentujący najsłynniejsze rozwiązania inżynieryjne za pomocą najnowocześniejszej technologii skanowania laserowego 3D. Inżynier Steve Burrows wraz z zespołem ekspertów i historyków będzie skanował m.in. rzymskie Koloseum, piramidy egipskie, inkaskie miasto Machu Picchu czy Świątynię Jerozolimską. Widzowie będą świadkami nowych odkryć i innowacyjnych hipotez dotyczących najsłynniejszych obiektów na świecie i ich budowniczych. Program wyprodukuje firma Atlantic Productions.

W filmie dokumentalnym pt. "Łowcy klejnotów" zespół badaczy wybierze się na poszukiwanie najbardziej niesamowitych okazów kamieni szlachetnych. Członkowie zespołu mają nadzieję odnaleźć, oszlifować, a następnie sprzedać kamienie, dzięki którym staną się bogaci. Za produkcję odpowiada RDF Media.

Seria „Starcie kolekcjonerów” pokaże ludzi, którzy budują olbrzymie i dziwaczne kolekcje przedmiotów. Poszczególne odcinki ukazują trzech najlepszych kolekcjonerów, którzy konkurują ze sobą o tytuł Króla Kolekcjonerów. Widzowie obejrzą 2 odcinki po 30 minut każdy. Za produkcję odpowiada studio Firecracker Films.

"Otyły świat” to program, opowiadający o trzech osobach z odmiennych części świata (Meksyk, Indie i USA), których wspólną cechą jest walka z otyłością. Za produkcję odpowiada studio Dragonfly Television and Film.

Każda z produkcji będzie miała swoją międzynarodową premierę na kanale National Geographic Channel w pierwszych miesiącach 2014 roku. Program "Otyły świat" zadebiutuje również na kanale NGC w Stanach Zjednoczonych.

Z danych Nielsen Audience Measurement za listopad br. wynika, że udział kanału National Geographic Channel w grupie 4+ wynosi 0,56 proc. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Skaner historii”, "Łowców klejnotów" i "Otyły świat" w National Geographic Channel

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
insekT
A reszta ramówki to powtórki.....?
8 8
odpowiedź