SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Promocja na SkyShowtime potrwa dłużej. „Oferta kończy się 14 lutego 2101”

Promocja „Pół ceny na zawsze” w SkyShowtime będzie obowiązywać do 11 kwietnia włącznie, a nie tylko do końca marca, jak wcześniej podała platforma w regulaminie. Osobom, które wykupiły już subskrypcję ze zniżką wyświetla się informacja „oferta kończy się 14/02/2101”.

Serwis streamingowy SkyShowtimeArticle

Serwis streamingowy SkyShowtime rozpoczął działalność 14 lutego. Już w Walentynki wystartowała promocja pod nazwą „Pół ceny na zawsze”. Osoby, które zakładają konto nie muszą płacić standardowej opłaty subskrypcyjnej w wysokości 24,99 zł miesięcznie, tylko 12,49 zł.  Na stronie platformy można wyczytać, że obowiązuje ona do godziny 23.59 11 kwietnia. W regulaminie firma podawała natomiast, że do promocji zakwalifikowane zostaną osoby, które ukończyły proces rejestracji do końca marca.

Zmiany w regulaminie platformy

Ostatnio doszło do zmian regulaminu. - Uprawnieni do skorzystania z Oferty promocyjnej „Pół ceny na zawsze” są użytkownicy, którzy: są nowymi subskrybentami SkyShowtime, którzy pomyślnie ukończyli proces rejestracji w SkyShowtime między godz. 07:00, 14.02.2023 a godz. 23:59, 11.04.2023 w witrynie internetowej SkyShowtime pod adresem www.skyshowtime.com - można przeczytać w dokumencie obecnie.

Wcześniej wśród krajów, gdzie obowiązuje ta oferta nie wymieniono Polski. Teraz nazwę naszego kraju umieszczono, ale w języku angielskim. SkyShowtime tłumaczy, że z promocji mogą skorzystać osoby, które „mieszkają w jednym z następujących krajów: Albania, Czech Republic, Hungary, Kosovo, North Macedonia, Poland, Romania & Slovakia”.

Promocja potrwa prawie 78 lat?

Osoby, które już skorzystały z promocji mogą w dziale „Konto” sprawdzić i zmienić informacje na temat metody płatności, anulować subskrypcję i sprawdzić kiedy się kończy. Część użytkowników nie kryje zdziwienia, kiedy patrzą na rubrykę „Twój plan”. - Oferta subskrypcji za pół ceny zawsze, Oferta kończy się 14/02/2101, 12,49 zł/miesiąc – można przeczytać w tym dziale. Jeśli abonent anuluje subskrypcję, to nie będzie mógł już skorzystać ze zniżki.

Kwota 12,49 zł miesięcznie może wzrosnąć, jeśli podwyższona zostanie opłata standardowa. - Standardowa opłata za SkyShowtime może ulec zmianie z co najmniej jednomiesięcznym wyprzedzeniem, z możliwością bezpłatnego anulowania przed wejściem zmiany w życie. Jeśli standardowa opłata ulegnie zmianie, cena promocyjna w ramach Oferty promocyjnej „Pół ceny na zawsze” będzie wynosić 50% nowej standardowej miesięcznej opłaty cyklicznej, która dotyczy posiadanej subskrypcji SkyShowtime - wyjaśnia w regulaminie SkyShowtime.

„Okresowo możemy zmieniać nasze ceny”

O ewentualnych przyczynach wzrostu cen można przeczytać w dziale „Warunki użytkowania”. - Okresowo możemy zmieniać nasze ceny. Powody, dla których możemy podnieść ceny: ulepszamy lub rozszerzamy nasze usługi; wzrost kosztów świadczenia przez nas usług (np. gdy musimy zapłacić podmiotom zewnętrznym więcej za ich treści lub ze względu na zmieniające się warunki gospodarcze (takie jak wahania walut, inflacja lub zmiany podatkowe)); wprowadzamy nowe programy, treści i usługi; zmieniamy sposób strukturyzowania naszych usług; inwestujemy w poprawę obsługi klienta; po zakończeniu obowiązywania wstępnej, niższej ceny; wzrastają inne koszty związane ze świadczeniem naszych usług; lub wystąpił oczywisty błąd związany z cenami. Świadczymy usługi na bieżąco i nie możemy przewidzieć, co może się zmienić w przyszłości. Oznacza to, że możemy podnieść ceny z powodów innych niż określone powyżej – wyjaśnia nowy serwis streamingowy.

8 marca 2022 roku z podobną promocją wchodził do polski serwis streamingowy HBO Max. Osoby, które do końca marca zdecydowały się na subskrypcję płacą 19,99 zł miesięcznie, jeśli nie zrezygnowały z abonamentu chociaż na jeden miesiąc. Pozostałych klientów obowiązuje opłata 29,99 zł miesięcznie. Warner Bros. Discovery planuje zmiany w swoich serwisach streamingowych. W 2024 roku w Europie HBO Max prawdopodobnie zastąpi platforma pod nazwą Max, która będzie zawierała również treści z biblioteki Discovery+. Nie wiadomo czy przy okazji nie dojdzie do korekty cennika.
 
Pierwsze problemy techniczne SkyShowtime

Ze SkyShowtime można korzystać za pośrednictwem komputerów, smartfonów, tabletów, przystawek  Apple TV oraz z systemem Android TV, telewizorów LG (WebOS) i także – ku zaskoczeniu użytkowników – Samsunga (Tizen). Na razie platforma udostępnia materiały w jakości Full HD, ale zapewnie, że w przyszłości dołączą do nich treści 4K Ultra HD. W SkyShowtime znajdziemy produkcje takich marek jak, DramWorks, Nickelodeon, Paramount+, Paramount Pictures, Peacock, Showtime, Sky i Universal.

Po starcie nowego serwisu streamingowego część użytkowników narzeka na zacinające się filmy i seriale. Ci sami klienci korzystają również z konkurencyjnych platform, których aplikacje nie sprawiają tego typu problemów. Interfejs SkyShowtime bazuje na aplikacji Peacock, która pojawiła się w Stanach Zjednoczonych w 15 lipca 2020 roku. Krytyka dotyczy też jakości audio. Dźwięk Dolby Digital 5.1  jest oferowany na produkcjach z oryginalną wersję językową, a nie z polskim lektorem, jak oczekiwałoby część polskich subskrybentów.

Dołącz do dyskusji: Promocja na SkyShowtime potrwa dłużej. „Oferta kończy się 14 lutego 2101”

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kolis
czyli jak wykupi 18 latek i będzie żył 100 lat, to nie na zawsze xd
odpowiedź
User
fj
Cen raczej zmieniać nie będą, promocja też pewnie zostanie przedłużona. Przecież za to coś 25 zł nikt płacić nie będzie. "Oferta" nowości na marzec to jakieś czeskie i węgierskie filmy i seriale. Parodia.
odpowiedź
User
Balrog
czyli jak wykupi 18 latek i będzie żył 100 lat, to nie na zawsze xd

Przyjdzie o lasce reklamować
odpowiedź