SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem słuchalności w Łodzi w II półroczu, TOK FM wyprzedziło Eskę

Najchętniej słuchaną stacją radiową w Łodzi w drugim półroczu ub.r. było RMF FM. W czołówce znalazły się jeszcze takie anteny, jak: Radio ZET i TOK FM - wynika z badań słuchalności radia.

Z raportu Radio Track Kantar Polska opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że pozycję lidera rynku radiowego w Łodzi w okresie od lipca do grudnia 2023 roku zajęło RMF FM. Stacja względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 18,3 proc. do 19,5 proc.

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (wzrost z 12 proc. do 14,4 proc.). Podium uzupełnia TOK FM (spadek z 11 proc. do 9,4 proc.), które wyprzedziło Eskę (w dół z 11,5 proc. do 9 proc.).

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności w Łodzi w II półroczu, TOK FM wyprzedziło Eskę

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rumburak
czyli eksperyment z Tercjakiem w roli szefa anteny nie pomógł. Łódka tonie.
2 0
odpowiedź
User
User2137
Za 20 lat radia już nikt nie będzie słuchał, umrze śmiercią naturalną i to wszystko wina tych korporacji które wolą pakować pieniądze w starszego słuchacza niż młodszego
0 1
odpowiedź
User
Mandaryn
Pięćdziesiąt lat temu też wieszczono koniec radia na rzecz telewizji. Myślę, że prędzej padnie telewizja (powód: reklamy), niż radio.
0 0
odpowiedź