SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM najchętniej słuchane wśród słuchaczy 50+, Jedynka z największym spadkiem

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku 50 i więcej lat w czwartym kwartale ub.r. i pierwszym kwartale br. było RMF FM. Drugie miejsce utrzymała Jedynka, która zanotowała największy spadek w zestawieniu - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób w wieku 50 i więcej lat w okresie od października 2017 roku do marca 2018 roku wyniósł 20,9 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej wynik ten wzrósł o 0,8 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Millward Brown, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Był to największy wzrost ex aequo ze Złotymi Przebojami i Eską, których udział również poszedł do góry o 0,8 pkt. proc. (do odpowiednio 3,7 proc. i 2,1 proc.).

Wiceliderem była Jedynka z udziałem na poziomie 13,9 proc., po spadku o 3,4 pkt. proc. - największym w zestawieniu.

Podium uzupełnia Radio ZET, którego udział w rynku zwiększył się o 0,7 pkt. proc. do 12,6 proc.

W czołowej piątce znalazły się jeszcze: sieć Audytorium 17 (w dół o 0,8 pkt. proc. do 8,4 proc.) i Trójka (- 1,6 pkt. proc. do 6,9 proc.).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w pierwszym kwartale 2018 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Natomiast wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM najchętniej słuchane wśród słuchaczy 50+, Jedynka z największym spadkiem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pakson
Patrząc na wyniki to czas na likwidację Meloradia 😊 planeta Fm czeka na powrót 😊
odpowiedź