SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem o poranku, ale traci najwięcej. Jedynka awansowała na podium

Pozycję lidera ogólnopolskiego rynku radiowego w pierwszym kwartale br. w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) zajęło RMF FM, które zanotowało największy spadek w zestawieniu. Z kolei największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogła Jedynka - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

Article

Wśród najchętniej słuchanych rozgłośni radiowych w godzinach porannych (6.00.00-8.59.59) w okresie od stycznia do marca 2023 roku pozycję lidera zajęło RMF FM, którego średni udział słuchania względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 1,5 pkt. proc. do 30,7 proc. - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie był to największy spadek w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęło Radio ZET (13,4 proc. udziału; do góry o 0,2 pkt. proc.). Podium uzupełnia Jedynka, która pochwalić się mogła największym wzrostem w zestawieniu - o 0,8 pkt. proc. do 6,8 proc. udziału. Stacja awansowała z miejsca czwartego.

Czwarta była Eska (6,1 proc. udziału; - 0,2 pkt. proc.), która spadła z trzeciej lokaty. Czołową piątkę uzupełnia Audytorium 17 (5 proc.; - 0,4 pkt. proc.).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w pierwszym kwartale 2023 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem o poranku, ale traci najwięcej. Jedynka awansowała na podium

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dabfan
Te wyniki są tak wiarygodne i prawdziwe jak koalicja obywatelska.
12 16
odpowiedź
User
Hubert
O poranku fajnie się słucha pierwszej zmiany i SuperNovego dnia
5 11
odpowiedź
User
xZibit
Duecik Gnat-Nałęcz w "Trujce" chyba się nie sprawdza ..... :*
9 5
odpowiedź