SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spin Communications dla Akcji "Colgate kluczem do zdrowia"

We wrześniu Colgate wraz z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym już po raz siódmy organizują ogólnopolski program profilaktyczno-edukacyjny "Colgate Kluczem do Zdrowia".

W tym roku hasło przewodnie "Zdrowie zaczyna się od zębów" ma zwrócić uwagę na wpływ stanu zdrowia zębów na kondycję całego organizmu. Pacjenci, jak co roku, będą mogli skorzystać z bezpłatnych przeglądów stomatologicznych w jednym z 4000 gabinetów na terenie całego kraju. Agencja Spin Communications, jak co roku, przygotowała kampanię PR wspierającą i nagłaśniającą założenia programu. 

Ogólnopolska akcja Colgate i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego "Colgate Kluczem do Zdrowia" ma na celu propagowanie szeroko rozumianej profilaktyki stomatologicznej i uświadamianie wpływu właściwej higieny jamy ustnej na stan zdrowia całego organizmu. Nad prawidłowym przebiegiem akcji edukacyjnej czuwa Rada Programowa złożona z lekarzy specjalistów: dr. n. med. Leopolda Wagnera, kierownika zakładu Propedeutki i Profilaktyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie  i dr. n. med. Mieczysława Kopacza, specjalisty chorób wewnętrznych w Klinice Niewydolności Serca Instytutu Kardiologii w Aninie.

Najnowsze badania naukowe dowodzą, że zdrowe zęby i dziąsła mają wpływ na zdrowie i ogólną kondycję całego organizmu. Z kolei stany zapalne jamy ustnej mogą być przyczyną wielu poważnych chorób, takich jak: zapalenie płuc, cukrzyca czy zawał serca. Dlatego regularne mycie zębów i właściwa higiena jamy ustnej pozwalają cieszyć się lepszym zdrowiem przez długi czas .

W ramach programu "Colgate Kluczem do Zdrowia" we wrześniu, w wybranych gabinetach stomatologicznych organizowane będą bezpłatne przeglądy. Pacjenci będą mogli sprawdzić stan zębów, a także otrzymają próbki produktów Colgate. Każdy, kto odwiedzi jeden z 4000 gabinetów stomatologicznych będzie mógł wziąć udział w bezpłatnym badaniu.

Informacje na temat gabinetów stomatologicznych biorących udział w akcji oraz wszelkie inne dane dotyczące programu będzie można znaleźć na stronach internetowych www.colgate.pl i www.kluczdozdrowia.pl lub uzyskać, dzwoniąc na bezpłatny numer infolinii 0 800 11 22 33.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spin Communications dla Akcji "Colgate kluczem do zdrowia"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl