SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sportowa marka Gym Glamour świętuje 5 lat na rynku

Gym Glamour - sportowa marka odzieżowa, która powstała dla kobiet i wspólnie z nimi - w tym roku świętuje swoje 5 lat na rynku. Od początku powstania brand wyznaczał nowe kierunki zarówno jeśli chodzi o design kobiecych produktów sportowych jak i w sposobie promocji i prowadzenia dialogu z klientkami.

5 urodziny Gym Glamour; fot. Dagmara Szewczuk5 urodziny Gym Glamour; fot. Dagmara Szewczuk

Na przestrzeni 5 lat marka Gym Glamour zrewolucjonizowała modę fitness w Polsce. Na rynku nareszcie pojawiła się propozycja wygodnych produktów, z wysokiej jakości materiałów, które efektownie podkreślają kobiecą siłę i wytrzymałość, a jednocześnie posiadają wysokie walory estetyczne. Momentem przełomowym w rozwoju marki było wprowadzenie pierwszej kolekcji bezszwowej. Popularność produktu zaprocentowała nawiązaniem współpracy z jedną z największych polskich influencerek - Deynn.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Gym Glamour jest jedną z pierwszych marek modowych, która wykorzystuje na taką skalę potencjał social mediów i influencer marketingu. Gym Glamour Girls reprezentują liczne oblicza kobiecości, cały wachlarz temperamentów i charakterów. Stworzyły otwartą społeczność, której symbolem stało się logo Gym Glamour.

- Wsłuchujemy się w opinie i liczne podpowiedzi klientek, które oceniają produkty Gym Glamour. Fanki marki doskonale wiedzą, że liczymy się z ich zdaniem i mają bezpośredni wpływ na tworzone kolekcje. Często pracujemy nad produktami o które proszą nasze obserwatorki. Istotnym elementem naszej komunikacji jest rozbudowany team influencerek, który pomaga nam spojrzeć na produkt oczami różnych kobiet. Wspólnie tworzymy tematyczny content i pokazujemy nasze produkty również w oderwaniu od ćwiczeń i siłowni. Zacieramy granice między odzieżą sportową a casualową. W najbliższej przyszłości nadal zamierzamy wyznaczać kolejne trendy w prężnie rozwijającej się branży fitness, zarówno jeśli chodzi o design naszych kolekcji jak i sposoby komunikacji, w tym influencer marketing - mówi Anna Gontarek, specjalistka ds. marketingu w Gym Glamour.

Swoje 5-lecie marka świętowała podczas urodzinowej imprezy zorganizowanej w centrum Warszawy. Dla Gym Glamour Girls była to wyjątkową okazją do spotkania. Oprócz ambasadorki marki - Deynn - w klubie Swing pojawiło się całe grono zaprzyjaźnionych z Gym Glamour influencerek.