SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spotkanie na Śląsku

Pierwsze spotkanie śląskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Public Relations

Wczoraj w Muzeum Śląskim w Katowicach odbyło się spotkanie inaugurujące działalność PSPR Oddział Śląsk. Towarzyszący spotkaniu warsztat o tematyce PR poprowadzili Gerald Abramczyk i Piotr Czarnowski - dwie osobowości polskiej branży public relations.

Spotkanie skierowane było do praktyków public relations, rzeczników prasowych, pracowników naukowych zajmujących się PR i specjalistów odpowiedzialnych za komunikację w firmach i instytucjach z regionu Śląska.

Spotkaniu towarzyszył warsztat prowadzony przez Geralda Abramczyka, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz Piotra Czarnowskiego, wiceprezesa PSPR. Głównym tematem warsztatu była rola PR w komunikowaniu zmian w społeczeństwie, oraz w uniknięciu konfliktu i kryzysu.

Oddział PSPR w Katowicach jest pierwszym oddziałem stowarzyszenia w Polsce. Powstał w czerwcu br.

- Do tej pory o zorganizowanym środowisku osób profesjonalnie zajmujących się wizerunkiem można było mówić wyłącznie w kontekście Warszawy. Powołanie oddziału PSPR pozwoli nam na integrację ludzi tej branży w regionie - powiedział Rafał Czechowski, przewodniczący PSPR Oddział Śląsk. - Przyjazd Geralda Abramczyka i Piotra Czarnowskiego na pewno pomoże nam zainteresować działalnością stowarzyszenia wiele osób - dodał.

Gerald Abramczyk - prezes PSPR - jest autorytetem w branży public relations w Polsce. Swą karierę zawodową rozpoczynał w Stanach Zjednoczonych gdzie był m.in. członkiem sztabu wyborczego w kampanii prezydenckiej Ronalda Reagana.

Piotr Czarnowski - wiceprezes PSPR - jest prekursorem polskiej branży PR. W 1990 roku założył pierwszą firmę public relations w Polsce. Jest też współautorem jedynego polskiego praktycznego poradnika PR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spotkanie na Śląsku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl