SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stuu nie jest już wspólnikiem w Spotlight Agency

Były youtuber Stuart Kluz-Burton, lepiej znany jako Stuu, pozbył się udziałów Spotlight Agency. Wspólnikami w agencji są obecnie jej prezes Wojciech Szaniawski i influencerka Weronika Bielik.

Według danych z KRS pod koniec stycznia 4 tys. udziałów stanowiących 16,67 proc. kapitału Spotlight Agency zostało przejęte od Stuarta Kluz-Burtona przez prezesa firmy Wojciecha Szaniawskiego.

Szaniawski ma obecnie 83,33 proc. udziałów agencji, a pozostałe 16,67 proc. należy do Weroniki Bielik.

Stuart Kluz-Burton ostatecznie pożegnał się z działająca od 2019 roku firmą, której był współzałożycielem, a do jesieni 2021 roku zasiadał w zarządzie.

Stuu wycofał się z social mediów

W internecie Stuart Kluz-Burton był popularny jako Stuu, prowadził kanał od 2011 roku. Zaczynał od filmów o Minecrafcie, potem zajmował się też innymi grami, tworzył treści lifestylowe i humorystyczne. Był przez lata jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów, jego kanał, nieaktywny od prawie trzech lat, ma 4,25 mln subskrybentów i ponad miliard odtworzeń zamieszczonych nagrań. Natomiast w ramach Spotlight Agency pierwszym dużym projektem był Team X.

Wiosną 2020 roku Stuu wycofał się z mediów społecznościowych, tłumacząc to problemami psychicznymi. Szczegółowo opowiedział o tym w podcaście Jakuba Chmielniaka.

 

Kluz-Burton jest też współwłaścicielem firmy Game Desk produkującej fotele gamingowe, sklepu internetowego Exyt z koszulkami oraz siłowni Forma i Siła. Według informacji z jego profilu na Linkedin obecnie mieszka w Londynia i od półtora roku rozwija firmę Niftables oferująca technologię dla platform NFT.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jak informowaliśmy niedawno, że Spotlight Agency pożegnała się też partner zarządzająca Olivia Drost. Uruchomiła własną, butikową agencję Olive Media oraz zainwestowała w zajmującą się cateringiem dietetycznym firmę Goodie Foodie.

W 2021 roku Spotlight Agency przy wzroście przychodów z 3,7 do 11,4 mln zł wpływów zanotowała 136,1 tys. zł zysku netto.

Dołącz do dyskusji: Stuu nie jest już wspólnikiem w Spotlight Agency

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ja_2023
Naprawdę jest tu ktoś kogo interesuje co robi były "jutuber"?
0 0
odpowiedź
User
Weronika Bielik
"Wspólnikami w agencji są obecnie Weronika Bielik i influencerka Weronika Bielik."

Aha. Na mieście mówi się, że do tego duetu dołączy też Weronika Bielik.

Pozdrawiam

Weronika Bielik
0 0
odpowiedź
User
WeraBie
Ten tercet wzmocni jeszcze Weronika Bielik!
0 0
odpowiedź