SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Moje Mieszkanie” liderem sprzedaży, „M jak Mieszkanie” wyprzedziło „Cztery Kąty”

Pozycję lidera sprzedaży ogółem wśród magazynów wnętrzarskich w styczniu br. zajęło „Moje Mieszkanie”. Jedynym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło „M jak Mieszkanie”, a na przeciwnym biegunie znalazła się z „Weranda”.

Article

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że sprzedaż ogółem miesięcznika „Moje Mieszkanie” (ZPR Media) w styczniu 2017 roku wyniosła 52 623 egz. W porównaniu do analogicznego miesiąca rok wcześniej zmniejszyła się ona o 2,79 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugie miejsce (z trzeciego) awansowało „M jak Mieszkanie” (ZPR Media). Sprzedaż ogółem tego tytułu w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej zwiększyła się o 6,11 proc. do poziomu 34 847 egz. Jednocześnie był to jedyny wzrost w zestawieniu.

Ostatnie miejsce na podium zajął miesięcznik „Cztery Kąty” (Agora), który spadł z drugiej lokaty. Jego wynik sprzedażowy w analizowanym okresie wyniósł 32 796 egz., po spadku o 6,13 proc.

Z kolei największy spadek, wynoszący 21,77 proc. do 21 358 egz., zanotowała „Weranda” (Wydawnictwo Te-Jot). Tytuł ten w rankingu był czwarty.

W styczniu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca wszystkie pisma zanotowały spadki sprzedaży, a najwięcej straciło „Moje Mieszkanie” - było to 19,36 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Moje Mieszkanie” liderem sprzedaży, „M jak Mieszkanie” wyprzedziło „Cztery Kąty”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
a
dom&wnętrze już spadł z wyników sprzedaży? Zamknięty?
9 8
odpowiedź
User
beka
agora jak zwykle na szarym koncu, hahahahahahah
9 8
odpowiedź
User
czytam
Dom&Wnętrze jest teraz dwumiesięcznikiem, a po zmianie naczelnej - słabym i bardzo brzydkim pismem. Sprzedaż fatalna jak na dwumiesięcznik, pewnie zamkną
9 8
odpowiedź
User
szkoda
szkoda tego Dom i Wnętrze, było super, jeszcze w tamtym roku, przed dwumiesięcznikiem, ale kto to pamięta.
8 8
odpowiedź