SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stanisław Bukowski dyrektorem Agencji Muzycznej Polskiego Radia

Zarząd Polskiego Radia powołał Stanisława Bukowskiego na stanowisko dyrektora Agencji Muzycznej. Zastąpił Krzysztofa Kura, który pełnił tylko obowiązki dyrektora - do czasu powołania nowego szefa.

fot. polskie radio Article

Bukowski był doradcą zarządu Polskiego Radia ds. realizacji misji. Wczoraj zarząd zdecydował, że pokieruje on Agencją Muzyczną. Na stanowisko zastępcy dyrektora tej struktury powołano Wojciecha Kwapisza (obejmie funkcję 14 czerwca).

Tym samym zarząd PR odwołał Krzysztofa Kura z pełnienia obowiązków dyrektora Agencji Muzycznej po sześciu dniach. Dotychczas dyrektorem agencji był Piotr Iwicki, którego odwołano.

Agencja Muzyczna to wytwórnia muzyczna, która należy do Polskiego Radia.

Od marca nowym prezesem Polskiego Radia jest Jacek Sobala.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stanisław Bukowski dyrektorem Agencji Muzycznej Polskiego Radia

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Obserwator
Jak mawiał towarzysz Gomułka -"Przed wojną staliśmy na skraju przepaści. Od tego czasu zrobiliśmy wielki krok do przodu."
44 8
odpowiedź
User
Uff
Uff, odetchnąłem z ulgą! Już tak dawno nikogo nie odwołali, prawie tydzień!
34 9
odpowiedź
User
Menedżer
Dwóch emerytów na szefów Agencji Muzycznej? Przecież tu potrzebny jest rzutki impresario, który zapełni studio Lutosławskiego słuchaczami, studia - muzykami a sklep - nowymi, dobrymi płytami. Zrobią to ci emeryci? Serio?
52 9
odpowiedź
User
HD 3D ADHD
Aż dziw, że tego artykułu nie skomentowała jeszcze ta OSOBA, co tutaj pod różnymi nickami przy każdej okazji nawija w koło Macieju o trzech największych wytwórniach, majorsach, playlistach, promowywiadach, fajnosłuchaczach itd.

Ahoj, OSOBO, gdzie jesteś???
16 21
odpowiedź
User
Krasawica
Cytuję: ,,był doradcą zarządu Polskiego Radia ds. realizacji misji".

,,Doradca zarządu do spraw realizacji misji".
To, zdaje się, tytuł najnowszej, pośmiertnej sztuki Sławomira Mrożka.
42 8
odpowiedź