SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Startuje agencja performance marketing dla e-commerce Harbingers, na jej czele Kornel Dulęba

Na rynku pojawiła się nowa agencja Harbingers, specjalizująca się w performance marketing dla branży e-commerce. Jej  managing directorem jest Kornel Dulęba, przez ostatnie siedem lat związany z agencją Semahead (Grupa Interia).

Kornel DulębaArticle

Harbingers oferuje usługi dla partnerów e-commerce w Polsce i na świecie, które chcą wchodzić na rynki zagraniczne. Wdraża zmiany w czterech przestrzeniach: analityce, marketingu, technologii i kreacji.

Do zespołu agencji dołączyli Kornel Dulęba, Piotr Kwinta i Filip Krasiński, czyli współtwórcy i byli pracownicy Semahead, agencji SEM wchodzącej w skład Grupy Interia. Dulęba odszedł z Semahead po siedmiu latach, w lipcu tego roku, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego.

Główny trzon zespołu Harbingers stanowią managerowie i specjaliści SEO, SEM, content marketingu, analityki internetowej, social marketingu czy graficy.

Agencja ma już w portfolio kilkudziesięciu klientów i bierze udział w kilku przetargach na obsługę digitalową.

Kornel Dulęba w branży reklamowej pracuje ponad dekadę.

- Odkąd pamiętam moje ambicje wygrywania szły w parze z głębokim pragnieniem bycia niezależnym. Stąd decyzja, aby dołączyć do zespołu niezależnej od sieci czy korporacji agencji Harbingers. Mam już dość widoku zawiedzionych niespełnionymi obietnicami klientów. Rynek potrzebuje agencji, która ma odwagę zaryzykować i wziąć odpowiedzialność za wzrost przychodów klienta. W Harbingers wierzymy, że poprzez ciągły i odważny rozwój możemy dać tobie i nam wartość i spełnienie. Mówimy o sobie e-commerce #GameChangers - komentuje Kornel Dulęba.

Dołącz do dyskusji: Startuje agencja performance marketing dla e-commerce Harbingers, na jej czele Kornel Dulęba

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kornel Ryzykujesz!
Katolik i Pasterz, który ocenia ludzi po owocach i tak świetnie soli rany klientów.
odpowiedź
User
wirtualne
Media - jak już coś piszecie to przynajmniej sprawdzajcie info :) "Semachead" piszę się przez samo h
odpowiedź
User
wirtualne
Media - jak już coś piszecie to przynajmniej sprawdzajcie info :) "Semachead" piszę się przez samo h
odpowiedź