SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sukces Toolbox Creative Communications

Toolbox Creative Communications wygrywa przetarg na obsługę PR koncernu farmaceutycznego Gedeon Richter Plc.

Kontrakt między agencją Toolbox a polskim przedstawicielstwem węgierskiego koncernu farmaceutycznego Gedeon Richter Plc. obejmuje stałą obsługę wizerunkową firmy oraz wybranych produktów i został podpisany do końca roku 2007. Do obowiązków agencji należy strategiczne doradztwo w zakresie działań PR, prowadzenie aktywności media relations, dbanie o komunikację wewnętrzną firmy i nadzorowanie bieżących kampanii produktowych dla leków z portfolio firmy.

Współpraca rozpoczęła się od intensyfikacji kontaktów z mediami, służącej wzmocnieniu wizerunku produktu Fem7Combi. Jest to produkt na receptę, stosowany w hormonalnej terapii zastępczej, a jego twarzą jest aktorka Ewa Kasprzyk. Celem działań jest rozwijanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku Gedeon Richter Plc. w mediach, wśród pacjentów i środowiska medycznego, jako firmy dostarczającej na rynek leki skuteczne i najwyższej jakości.

W przetargu udział wzięło kilka agencji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sukces Toolbox Creative Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl