SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Materiały reporterów „Superwizjera” oraz koncert „Razem z Ukrainą” trafią do USA

Widzowie ze Stanów Zjednoczonych w pierwszym tygodniu maja na platformie discovery+ będą mogli obejrzeć trzy materiały reporterów „Superwizjera”, obrazujące konflikt zbrojny w Ukrainie. W tym kraju pokazany zostanie również koncert charytatywny  „Razem z Ukrainą” - dowiedział się portal Wirtualnememdia.pl.

Kadr z koncertu "Razem z Ukrainą", TVNArticle

W ofercie platformy discovery+ US w pierwszym tygodniu maja br. pojawią się „Ucieczka z Irpienia” autorstwa reporterów „Superwizjera” oraz koncert charytatywny „Razem z Ukrainą”. Wkrótce po nich w serwisie zadebiutują kolejne dwa materiały zespołu Jarosława Jabrzyka: „Obrońcy Charkowa. Pierwsza linia frontu” oraz „Pierścień wokół Kijowa. Ukraina albo śmierć”.

- Jesteśmy pierwszym źródłem informacji i materiałów o sytuacji w Ukrainie dla całego Warner Bros. Discovery. Bardzo cieszymy się, że zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych nasze programy i praca naszych dziennikarzy jest tak bardzo ceniona. Polskie reportaże i programy o wojnie w Ukrainie od początku konfliktu są emitowane na naszych kanałach w Europie. To niesamowita radość, że w maju zadebiutują również na platformie discovery+ w Stanach Zjednoczonych - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Eberhardt, dyrektor ds. zarządzania kontentem i kanałów tematycznych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Dodatkowo 4 maja kanał TLC wyemituje w 32 krajach, w tym również w Polsce, pasmo poświęcone sytuacji naszych - walczących z okupantem - sąsiadów. W jego ramach zostanie pokazany specjalny odcinek programu „Wiza na miłość”, dwa materiały autorstwa dziennikarzy  „Uwagi!” („Ukraina: Tak trzeba” i „Ukraina: Historie graniczne”), a także zapis koncertu „Razem z Ukrainą”.

Ukraińskie pasmo w TLC zostanie wyemitowane w Polsce, Armenii, Białorusi, Czechach, Cyprze, Estonii, Gruzji, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, Kirgistanie, Łotwie, Litwie, Malcie, Mołdawii, Słowacji, Ukrainie, Albanii, Bośni, Bułgarii, Chorwacji, Kosowie, Macedonii, Czarnogórze, Rumunii, Serbii, Słowenii, Węgrzech, Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji.

Dołącz do dyskusji: Materiały reporterów „Superwizjera” oraz koncert „Razem z Ukrainą” trafią do USA

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ramzes 88
Pokazywać można, tylko kto to obejrzy? Każdy tego rodzaju materiał to utrata widzów, a kontynuacja tematu to utrata widzów na stałe.
odpowiedź
User
Miszczak
Pokazywać można, tylko kto to obejrzy? Każdy tego rodzaju materiał to utrata widzów, a kontynuacja tematu to utrata widzów na stałe.

Racja tego groteskowego contentu nie da sie ogladac
odpowiedź
User
Asad
materiały powinny być oznaczone planszą - materiał sponsorowany pochodzący od małorolnych mediów, stronniczy i zawiewający jedynie opinię autora/stacji w kreowaniu faktów
odpowiedź