SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Światowa nagroda dla Young Digital Poland

Young Digital Poland laureatem World Summit Award 2003

Anglojęzyczna wersja multimedialnych podręczników eduROM (Curriculum Server) gdańskiej firmy Young Digital Poland (YDP) podczas Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego (World Summit on the Information Society) odbywającego się pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych i Międzynarodowej Unii Telekomunikacyjnej w Genewie otrzymały nagrodę "The World Summit Award"

Podczas światowego szczytu, który odbył się w dniach 10 - 12 grudnia 2003 r. w Genewie uhonorowano laureatów w 8 kategoriach reprezentowanych przez przedstawicieli z różnych sektorów nowych mediów (m.in. e-Learning, e-Science, e-Business). Z ogólnej liczby 136 państw i 800 produktów jury wyłoniło 5. zwycięzców w każdej z kategorii. Curriculum Server nagrodzono w kategorii e-Learning.

Światowy Szczyt Społeczeństwa Informacyjnego był jednym z najważniejszych wydarzeń związanych ze społeczeństwem informacyjnym w tym roku. Uczestniczyło w nim niemal 13 tys. przedstawicieli z ponad 170 państw, organizacji międzynarodowych, organizacji pozarządowych, biznesu oraz mediów.

Produkty nagrodzone World Summit Award 2003 będą prezentowane w 2004 r. na wszystkich kontynentach podczas specjalnych konferencji organizowanych przez organizacje i partnerów projektu.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Światowa nagroda dla Young Digital Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl