Sylwia Bilska general managerem Edenred Polska

Sylwia Bilska objęła stanowisko general managera w Edenred Polska - firmie z branży usług przedpłaconych, systemów motywacyjnych i lojalnościowych dla pracowników oraz partnerów biznesowych. Zastąpiła Rafała Grędziszewskiego, który z początkiem tego roku rozstał się z firmą.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Sylwia Bilska general managerem Edenred Polska
Sylwia Bilska

Sylwia Bilska byłą przez ponad rok związana ostatnio z Tesco Polska, gdzie zasiadała w zarządzie firmy, pełniła też funkcję customer directora.  

Do jej zadań w Edenred Polska należą rozwój rozwiązań digitalowych w zakresie benefitów pracowniczych oraz zwiększenie rozpoznawalność marki wśród potencjalnych klientów.

Bilska jest managerem z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym w marketingu, sprzedaży i strategii firm. Pełniła funkcje kierownicze dla wielu firm z branży nowych technologii, FMCG i retail, wśród nich m.in. Avon Cosmetics, Oriflame, Philip Morris Interational, PayU oraz Tesco Central Europe.

Prawnik z wykształcenia, absolwentka MBA na Uniwersytecie w Bradford.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów

Polska spółka TikToka z rekordowym zyskiem. Ubyło pracowników

Polska spółka TikToka z rekordowym zyskiem. Ubyło pracowników

Jest ktoś, kto jeszcze nie stracił zasięgów na Facebooku. Tak działają lokalne media

Jest ktoś, kto jeszcze nie stracił zasięgów na Facebooku. Tak działają lokalne media

#WM na Cannes Lions. #3 Co wizjoner AI sądzi o przyszłości ludzkiej kreatywności?

#WM na Cannes Lions. #3 Co wizjoner AI sądzi o przyszłości ludzkiej kreatywności?

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Nastroje w RASP po zwolnieniach. "Zgłosiło się więcej osób, niż się spodziewano"

Nastroje w RASP po zwolnieniach. "Zgłosiło się więcej osób, niż się spodziewano"