SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sylwia Chada po ponad dwóch latach pracy odeszła z TikToka

Sylwia Chada, general manager of global business solutions na Polskę i region CEE (Europa Środkowa i Wschodnia), odeszła z TikToka. Pracowała tam ponad dwa lata.

Sylwia Chada / fot. LinkedInSylwia Chada / fot. LinkedIn

Sylwia Chada do zespołu TikToka dołączyła w sierpniu 2020 roku. Objęła funkcję general manager of global solutions, odpowiadała za rynek Polski i krajów regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Jej dalszych planów zawodowych nie udało nam się ustalić.

Jak poinformowała managerka we wpisie na LinkedIn, „zdecydowała się wykorzystać inne możliwości” i „jest zachwycona kolejnym rozdziałem” jej kariery. Nie podała jednak, gdzie i kiedy rozpocznie pracę.

Tymczasowo obowiązki Chady przejął Rafał Drzewiecki, pełniący funkcję szefa marketingu na Europę Centralną.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wcześniej w Httpool Polska

Przed dołączeniem do TikToka, Sylwia Chada pracowała ponad trzy lata w Httpool Polska jako chief executive officer. Przedtem przez dwa lata była video directorem w Media Impact Polska, biurze reklamy Ringier Axel Springer Polska.

W latach 2011-2015 pracowała w brokerze reklamy tv Atmedia, gdzie była dyrektorką zarządzającą Atmedia Interactive. Wcześniej, przez ponad 2 lata pracowała jako dyrektorka sprzedaży internetowej w wydawnictwie Polska Press. Była też group account directorem w MullenLowe Group, media managerką w Publicis Groupe oraz media plannerką-buyerką w OMD.