SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sześć ofert w przetargu KPRM na kampanię o korzyściach z technologii cyfrowych

W odpowiedzi na przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na realizację kampanii na rzecz upowszechniania korzyści z technologii cyfrowych wpłynęło sześć ofert - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Złożyły je m.in. takie agencje, jak Euvic Media, Althermedia czy Aplan Media. Walczą o budżet w wysokości 15 mln zł.

Mateusz Morawiecki (screen: YouTube/Janusz Jaskółka)Article

Przedmiotem przetargu kancelarii premiera jest realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnych na rzecz upowszechniania korzyści z technologii cyfrowych.

Do przetargu zgłosiły się: Bringmore Advertising (z ceną 5,4 mln zł), Aplan Media (4,2 mln zł), Fabryka Komunikacji Społecznej (4,5 mln zł), Althermedia (6,8 mln zł), Euvic Media z agencją reklamową dsk (4,2 mln zł) oraz Mastermind Media z Fat Baby (6,9 mln zł).

Do zadań wybranej agencji należeć będzie m.in. opracowanie koncepcji kampanii nt. cyberbezpieczeństwa oraz nt. e-usług publicznych oraz planu jej wdrożenia, współpraca z ambasadorami i influencerami, działania w prasie oraz w internecie, materiały wideo i radiowe, prace graficzne i copywriterskie, materiały edukacyjne i kreatywne, organizacja wydarzeń, webinarów i konkursów.

Umowa z wybraną agencją zostanie zawarta na 13 miesięcy. Budżet zaplanowanych działań wynosi 15 mln zł.

O wyborze zwycięzcy zdecydują następujące kryteria: propozycja koncepcji realizacji kampanii nt. e-usług publicznych (waga 28), propozycja koncepcji realizacji kampanii nt. cyberbezpieczeństwa (waga 26), pomysł na zaangażowanie ambasadora do kampanii nt. e-usług publicznych ( waga 9), pomysł na zaangażowanie ambasadora do kampanii nt. cyberbezpieczeństwa ( waga 9), propozycja koncepcji działań uzupełniających (waga 4), wysokość upustów za pośrednictwo w zakupie powierzchni reklamowej w prasie i działań prasowych (waga 5), wysokość prowizji za pośrednictwo w zakupie powierzchni reklamowej w prasie i działań prasowych (waga 2), wysokość prowizji za obsługę emisji kampanii reklamowych w internecie (waga 5), wysokość prowizji za zakup i dostarczenie materiałów edukacyjnych i kreatywnych (waga 2) oraz cena (waga 10).

 

 

Dołącz do dyskusji: Sześć ofert w przetargu KPRM na kampanię o korzyściach z technologii cyfrowych

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
G
A wygra pewnie Sigma. Nie zgłosili się do przetargu? Oj tam oj tam.
odpowiedź
User
Ktoś
Promocja ? Czego ? Wydanie zaświadczenia z KRS po złożeniu wniosku elektronicznie - ponad 2 tygodnie. Ten sam wniosek w formie papierowej - tego samego dnia po odstaniu kilku godzin w kolejce. Żeby coś promować najpierw powinno to działać. Kolejne wywalone pieniądze, tworzenie złudy nowoczesności i lans pana od prezentacji i slajdów.
odpowiedź
User
Helmut Klopp
A gdzie Sigma Pis?
odpowiedź