SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sześciu nadawców zainteresowanych częstotliwością 94,5 MHz w Skarżysku-Kamiennej

Diecezja Radomska, Mazowsze FM, International Communication, Radio Eska, Eurozet i Radio Rekord FM są zainteresowane nadawaniem w Skarżysku-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim na częstotliwości 94,5 MHz.

W związku z ogłoszonym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji konkursem na częstotliwość 94,5 MHz w województwie świętokrzyskim, zainteresowanych nadawaniem w Skarżysku Kamiennej jest sześć podmiotów: Diecezja Radomska, Mazowsze FM, International Communication, Radio Eska, Eurozet i Radio Rekord FM.

Koncesja dotyczy rozpowszechniania programu radiowego w sposób analogowy rozsiewczy naziemny. Zmiana koncesji nadawcy będzie polegała na rozszerzeniu koncesji o kolejną stację nadawczą (na okres do wygaśnięcia zmienianej koncesji), na rozpowszechnianie programu radiowego o zasięgu lokalnym.

Wymogi stawiane przez KRRiT w postępowaniu koncesyjnym to uniwersalny charakter programu oraz obecność audycji słownych i przekazów słownych w audycjach słowno-muzycznych, poświęconych tematyce lokalnej, odnoszącej się do miejscowości objętych zasięgiem nadawania.

W  tym obligatoryjnie mają pojawiać się na antenie audycje o tematyce lokalnej, tj. własne lokalne dzienniki nadawcy i publicystyka poświęcone problemom lokalnym.

Gminy, który mają zostać objęte w całości lub w części zasięgiem rozpowszechniania tego programu to Bliżyn, Jastrząb, Mirów, Mirzec, Skarżysko Kościelne, Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Szydłowiec, Wąchock.

 

 

 

Dołącz do dyskusji: Sześciu nadawców zainteresowanych częstotliwością 94,5 MHz w Skarżysku-Kamiennej

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość
Diecezja Radomska to będzie Radio Plus Radom.
odpowiedź
User
Ziut
Spokojnie, bez paniki, Świątobliwa KRRiT przyzna koncesję radiową Diecezji Radomskiej. Inaczej zresztą w państwie wyznaniowym być nie może...
odpowiedź
User
Elka
Eurozet w Wąchocku, tylko in to przyznać.
odpowiedź