SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szkolenie z zakresu efektywności osobistej w Sigmie

Zespół 7 konsultantów Sigmy ukończył trzymiesięczny cykl szkoleń poświęconych poprawie efektywności osobistej

Zespół 7 konsultantów Sigmy ukończył trzymiesięczny cykl szkoleń poświęconych poprawie efektywności osobistej, tzw. PEP (ang. Personal Efficiency Program), prowadzony przez Institute for Business Technology (IBT).

IBT został założony w 1984 r. w USA i ma oddziały w wielu krajach świata. PEP jest narzędziem opracowanym i wykorzystywanym przez IBT w celu podnoszenia efektywności osobistej osób aktywnych zawodowo. Jest to praktyczny trening odbywający się w miejscu pracy, gwarantujący widoczne rezultaty dzięki indywidualnemu procesowi nauczania. Program ten zwiększa motywację i efektywność pracowników ucząc, jak radzić sobie z problemem braku czasu i jak osiągnąć więcej mniejszym wysiłkiem. W Polsce program PEP zostal już zrealizowany m.in. w Commercial Union, Hewlett Packard, Philip Morris Polska S.A., Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris S.A., Nationale Nederlanden i Sanofi-Synthélabo.

Szkolenie PEP w Sigmie objęło praktyczne warsztaty i indywidualne konsultacje, których głównym celem było poznanie zasad organizacji miejsca pracy, wykształcenie efektywnych nawyków oraz poznanie tajników elastycznego planowania i delegowania zadań. Uczestnicy kształcili również umiejętności takie jak: określanie priorytetów, podejmowanie decyzji, komunikacja w zespole w i kontrolowanie stresu. Zdaniem trenerów IBT szkolenie zakończylo się pełnym sukcesem; konsultanci Sigmy uznali je za niezwykle cenne i pożyteczne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szkolenie z zakresu efektywności osobistej w Sigmie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl