SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Szugarfrik” - nowy magazyn dla diabetyków

“Szugarfrik” - to nowy magazyn dla diabetyków, który 1 lutego br. wprowadzi na rynek wydawnictwo Frikfrik. Miesięcznik składać się będzie z dwóch części – specjalistycznej medycznej i kulturalno-rozrywkowej.

“Szugarfrik” - nowy magazyn dla diabetyków

Tytuł kierowany będzie głównie do świadomych i aktywnych osób z cukrzycą typu 1 i typu 2.

Artykuły do pierwszej części pisma pisać będą eksperci i praktycy w zakresie diabetologii. Resztę zawartości miesięcznika stanowić mają treści dotyczące mody, kultury i rozrywki, a także komiks opowiadający o przygodach rozrabiaki imieniem Frik.

Zespół redakcyjny magazynu tworzą redaktorzy i dziennikarze posiadający doświadczenie w tworzeniu specjalistycznej prasy, a redakcją kieruje Anna Michnikowska, w przeszłości redaktor naczelna nieistniejącego już dwumiesięcznika “Glukomag”.

“Szugarfik” liczyć będzie 52 strony i kosztować 5,01 zł. Całkowity nakład magazynu na początku wynosić będzie 20  tys. egz., ale wydawca zakłada jego zwiększenie do końca roku do 35 tys. egz. Tytuł będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy oraz w prenumeracie.

Miesięcznik promowany będzie poprzez bezpłatne wysyłki, akcje mailingowe, a także podczas różnych targów i konferencji. Każdy kto wyśle na adres prenumerata@szugarfrik.pl maila z hasłem “Frik”, otrzyma bezpłatnie pierwszy numer magazynu oraz zniżkę na roczną prenumeratę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Szugarfrik” - nowy magazyn dla diabetyków

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl