SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szybszy internet w sieci kablowej Multimedia

Szybszy internet i symetryczna przepustowość po starych cenach - oto nowa oferta internetowa Multimediów Polska

Od 1 stycznia 2004r. Multimedia Polska, nie zmieniając cen, będą oferować nowe pakiety internetowe. Zostaną zwiększone dobrze znane internautom szybkości przesyłu danych: 64 i 128 Kbit/s na odpowiednio do 80 i 160 Kbit/s.

Multimedia Polska wprowadzając nową usługę proponują nie tylko jej wyższy standard, ale także dostosowują ją do oczekiwań klientów. Zwiększy się w niej nie tylko szybkość, ale także efektywność przesyłu danych, która wynika z faktu wprowadzenia symetrycznej transmisji, czyli informacje zarówno od komputera jak i do będą dostarczane z tą samą szybkością - informuje nadawca.

Uruchomienie nowej usługi internetowej nie wymaga od abonenta żadnych zabiegów ani przepisywania umów. Zmiany zostają wprowadzone automatycznie. Także od nowego roku Multimedia Polska zaoferują abonentom, po bardzo atrakcyjnej cenie, zupełnie nowy pakiet internetowy o szybkości 40 Kbit/s, także o symetrycznej

Stare ceny za nową usługę:

80 Kbit/s za 64 zł
160 Kbit/s za 99 zł
oraz 40 Kbit za 39,99 zł

Aktywacja na wszystkie wymienione pakiety także została obniżona z 400 zł na 99 zł. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na wykupienie usługi jeszcze w tym roku za aktywację w promocji zapłaci tylko 1zł.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Szybszy internet w sieci kablowej Multimedia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl