SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

T-Mobile: nowa oferta na kartę i mix

T-Mobile wprowadza od poniedziałku 20 kwietnia br. nowości w ofercie na kartę oraz mix.

Article

Wraz z zaprezentowaną w ostatnich dniach przez T-Mobile Polska nową ofertą Heyah, nowe oferty na kartę i mix uzupełnią ofertę Jump! skierowaną do rynku prywatnego.

Cechą wspólną nowych propozycji T-Mobile w segmencie usług przedpłaconych i mix są moduły, z których składają się poszczególne pakiety: "Pakiet 2 w 1", "Pakiet 3 w 1" i "Pakiet 4 w 1".

Bazowy "Pakiet 2 w 1" oferuje nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów mix) w cenie 9,99 zł miesięcznie. "Pakiet 3 w 1" zawiera nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1 GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów mix) za 14,99 zł miesięcznie. Z kolei w najbardziej rozbudowanym "Pakiecie 4 w 1” użytkownik dostaje nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, 1 GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów mix) w cenie 19,99 zł miesięcznie.

Pakiety odnawiają się cyklicznie co 30 dni. Wybrany pakiet można w dowolnej chwili zmienić, dopasowując go do swoich aktualnych potrzeb. Pakiety umożliwiają także przejście z oferty na kartę do oferty mix.

W ofercie na kartę konto pozostaje ważne zawsze, gdy klient korzysta z pakietu, a w ofercie mix pakiet na start jest predefiniowany w zależności od wysokości zobowiązania, zgodnie z poniższą grafiką.

W ofercie Jump! Mix przygotowane zostały dwie propozycje. Dla klientów posiadających już własne urządzenie dostępna jest oferta z benefitem do doładowania, w której otrzymują oni bonus 50% wartości każdego obowiązkowego doładowania przez cały okres trwania umowy, dzięki czemu np. w ofercie Mix50 użytkownik otrzyma w prezencie łącznie 600 zł do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne. Natomiast klientom potrzebującym nowego urządzenia proponowana jest oferta z portfolio smartfonów, takich jak Microsoft Lumia 535, Samsung Galaxy Core 2 LTE, czy Alcatel One Touch Pop C7.

W segmencie mix nowa oferta oparta będzie na nowej taryfie Frii Mix z płaską stawką 29 gr za minutę połączenia. Klienci korzystający z nowej oferty otrzymają także do dyspozycji nowe paczki internetowe - Ekstra Internet. Dodatkowe paczki danych można kupować w dowolnej ilości i w dowolnej kombinacji. Ważność paczki definiuje ważność wybranej oferty, czyli Pakietu 4w1, 3w1 lub 2w1.

Wraz z nową ofertą operator wprowadza na rynek dwa nowe startery T-Mobile na kartę:

Obok oferty dla nowych klientów, T-Mobile na kartę ma także propozycję na przeniesienie numeru z innej sieci. Klient przenoszący numer otrzymuje na miesiąc nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1 GB, jak również 100 zł do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz SMS-y i MMS-y do wykorzystania przez 3 miesiące.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: T-Mobile: nowa oferta na kartę i mix

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl