SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile Polska: Cezary Albrecht za Włodzimierza Nowaka w zarządzie, Joanna Nawrot szefową pionu prawnego

Z początkiem kwietnia Cezary Albrecht zostanie w T-Mobile Polska członkiem zarządu i dyrektorem ds. bezpieczeństwa, prawa i zarządzania zgodnością. Zastąpi Włodzimierza Nowaka odchodzącego z telekomu po trzech latach pracy. Jednocześnie Joanna Nawrot obejmie funkcję dyrektora departamentu prawnego.

Cezary AlbrechtCezary Albrecht

- Ogromnie cieszę się witając w składzie Zarządu Cezarego Albrechta. Nie tylko jest on najwyższej klasy ekspertem w dziedzinie prawa i telekomunikacji, ale także wieloletnim pracownikiem Grupy Deutsche Telekom i T‑Mobile Polska, co stanowi dodatkowy atut - powiedział Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska.

Cezary Albrecht z T‑Mobile Polska jest związany od 13 lat. Odpowiadał za obszary strategii, public affairs oraz prawa i regulacji, ponadto reprezentuje spółkę w relacjach z innymi operatorami, regulatorami krajowymi (UKE, UOKiK, KRRIT) oraz organami Unii Europejskiej. Wcześniej pracował w centrali Deutsche Telekom, właściciela T‑Mobile Polska.

Jako członek zarządu firmy Cezary Albrecht będzie nadal szefem działu spraw regulacyjnych.

W zarządzie telekomu zastąpi Włodzimierza Nowaka, który przez ostatnie trzy lata nadzorował kwestie prawne, m.in. wdrożenie w firmie RODO oraz nowych standardów usług bezpieczeństwa. Nowak zdecydował się nie przedłużać kontraktu wygasającego 31 marca. Nadal będzie natomiast współpracował z firmą jako doradca prezesa.

- Serdecznie dziękuję Włodkowi za świetną pracę, którą wykonał na stanowisku członka zarządu i wkład w sukces T‑Mobile. W ostatnich kwartałach bardzo intensywnie rozwijaliśmy naszą ofertę bezpieczeństwa, a możliwość skorzystania przy tym z wiedzy tak doświadczonego praktyka była dla nas ogromnym wsparciem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w dalszym ciągu będziemy mogli polegać na jego doświadczeniu - komentuje Andreas Maierhofer.

Jednocześnie dyrektorem departamentu prawnego T‑Mobile Polska została Joanna Nawrot. Poprzednio przez 12 lat kierowała w firmie działem opiniowania umów i nowych technologii. Jednocześnie odpowiadała za obszar współpracy z zewnętrznymi dostawcami i kontrahentami oraz relacje z siecią sprzedaży. Joanna Nawrot jest radcą prawnym z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem.

W ub.r. T-Mobile Polska zanotował spadek przychodów o 1,8 proc. do 6,385 mld zł oraz wzrost zysku EBITDA AL. o 0,9 proc. do 1,645 mld zł. Na koniec roku telekom miał 10,954 mln użytkowników, o 167 tys. więcej niż rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: T-Mobile Polska: Cezary Albrecht za Włodzimierza Nowaka w zarządzie, Joanna Nawrot szefową pionu prawnego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tak
Dużo o niemieckich firmach. A co w Netii, w której zmiany zachodzą cały czas?
odpowiedź