SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tadeusz Żórawski będzie autorem tekstów portalu REO

Tadeusz Żórawski, wieloletni szef domu mediowego UM (IPG Mediabrands) oraz PHD (OMD Poland), autor projektu SmartHuman rozpoczyna stałą współpracę z portalem o ekologii i zrównoważonym rozwoju.

Tadeusz Żórawski Article

Tadeusz Żórawski w sierpniu dołączy do grona stałych autorów publikujących na portalu REO. Będzie prowadzić rubrykę SmartHuman. Ma w niej publikować raz w tygodniu. Będzie tworzyć teksty na temat wszystkich aspektów współczesności, które wchodzą w zakres SmartHuman.

- Mało jest inicjatyw czujących naprawdę XXI wiek, cały czas przynajmniej jedną nogą tkwimy w ubiegłym stuleciu. Ponieważ nasze idee i spojrzenie na świat w sporym procencie okazują się zbieżne zaprosiłem Tadeusza Żórawskiego do współpracy – komentuje dla Wirtualnemedia.pl Paweł Sito, redaktor naczelny portalu REO.

Tadeusz Żórawski w pierwszej połowie lipca uruchomił projekt SmartHuman, w ramach którego będzie organizował cykliczne, płatne spotkania poświęcone nowym technologiom.

Portal REO wystartował w odświeżonej formule w lutym br. Współpracownikami serwisu są m.in. Jakub Dymek, Renata Dancewicz, Ryszard Schnepf, Witold Jurasz i Grzegorz Cydejko.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tadeusz Żórawski będzie autorem tekstów portalu REO

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl