SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tańszy pakiet Drapacz Chmur Young bez sieci Planeta FM

Od lipca br. w pakiecie reklamowym Drapacz Chmur Young nie ma stacji sieci  Planeta FM, która została zlikwidowana. W związku z tym obniżone zostały ceny reklam w pakiecie. 

Po zmianach pakiet Drapacz Chmur Young obejmuje 51 stacji radiowych, skierowanych do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. Są to: sieć Radia Eska i Radia Eska Rock (należą on do Grupy Time), sieć Roxy FM (należy do Grupy Radiowej Agory) oraz sieć Antyradio (Eurozet). 

Jednocześnie zmianom uległ cennik pakietu. Znacznie obniżone zostały ceny spotów reklamowych - tygodniu od poniedziałku do piątku w paśmie komercyjnym 6:00-20:00 cena 30-sekundowego spotu kształtuje się na poziomie 8 529 zł RC, czyli będzie niższa o 10,8 proc. Z kolei w weekendy w tych samych godzinach spot kosztuje 5071 zł RC, czyli mniej o 13 proc.

Nowe ceny spotów pakietu Drapacz Chmur Young obowiązują od dnia 1 lipca 2013 roku. Oferta handlowa jest dostępna u brokerów: RDR (Agora), GDR (Time) i RRM (Eurozet). 

Od 1 lipca br. w miejsce sieci Planeta FM nadaje kierowane do dojrzałych słuchaczy Radio ZET Gold. Jest ono dostępne  m.in. w ramach pakietu Drapacz Chmur + (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Tańszy pakiet Drapacz Chmur Young bez sieci Planeta FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl