SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Teresa Szabłowska group account directorem w Pathfinder 23

Z początkiem lutego Teresa Szabłowska objęła stanowisko group account director w agencji e-commerce Pathfinder 23 (Brand New Galaxy). Ostatnio pracowała w agencji Saatchi&Saatchi IS.

Teresa SzabłowskaArticle

Szabłowska dołączyła do zespołu Marka Różyckiego (chief client service officer w Pathfinder 23). Odpowiada za portfolio globalnych i lokalnych klientów m.in. z branży FMCG, Food i Electro.

Szabłowska ostatnio w Saatchi&Saatchi IS

Teresa Szabłowska ostatnie trzy lata pracowała jako international account director w agencji Saatchi&Saatchi IS, gdzie sprawowała nadzór nad globalnymi projektami i kompleksowymi wdrożeniami e-commerce dla marek z portfolio m.in. Coty i P&G. Wspierała markę BP w działaniach B2B na rynku europejskim oraz Lidl w Polsce, budując dedykowane zespoły client service. Wcześniej przez trzy lata realizowała cele w agencjach SYZYGY/Ars Thanea.

Poprzednio w Isobar Poland odpowiadała za obsługę marek kluczowego klienta - P&G w regionie CE. Pełniła kolejno funkcje account managera i group account managera w creative business unit, przedtem zaś związana była związana z agencją marketingu rekomendacji Streetcom. Łącznie w branży reklamowej pracuje od 15 lat.

Zespół Pathfinder 23 liczy obecnie ponad 200 osób. Wśród klientów agencji znajdują się między innymi Coty, Bayer, Royal Canin, 3M, Lindt i inni. Agencja należy do Brand New Galaxy (BNG,) platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. Pathfinder 23 zajmuje się aktywacją marek w obszarze e-commerce.