SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Thomas Koschel głównym inspektorem danych ds. biznesu OCP w Bauer Media Group

Głównym inspektorem danych ds. biznesu OCP (online comparison platform - internetowa platforma porównawcza) w Bauer Media Group został Thomas Koschel, który dołączył do firmy.

Thomas Koschel posiada ponad 20-letnie doświadczenie w analizie danych biznesowych i analizie cyfrowej. Rozwijał takie firmy jak Scout24 i Verivox. W Bauerze będzie odpowiedzialny za budowę globalnego centrum „Danych i Analiz” dla segmentu internetowych platform porównawczych. Będzie on bezpośrednio podlegać Mortenie Heuing, prezes OCP Business Area.

- Dane i analityka są podstawą strategii internetowych platform porównawczych i jednym z głównych wyróżników w naszej branży. Dlatego konieczne jest, abyśmy prowadzili dane i analizy poprzez nasz centralny zespół kierowniczy. Thomas doskonale do niego pasuje i cieszę się, że mogę go powitać w naszym zespole – komentuje Mortenie Heuing.

Bauer jest obecnie właścicielem Zmarta Group, firmy z zakresu fintech w Skandynawii; Rankomat – platformy porównawczej ubezpieczeń w Polsce; NetBrokers Holding - platformy porównawczej w Czechach i na Słowacji oraz CrediMarket – internetowego serwisu porównawczego kredytów konsumpcyjnych, kredytów hipotecznych i kart kredytowych w Hiszpanii.

Grupa Bauer Media jest wydawcą ponad 700 czasopismom, ponad 100 stacji radiowych, inwestuje w internetowe platformy porównawcze.

Dołącz do dyskusji: Thomas Koschel głównym inspektorem danych ds. biznesu OCP w Bauer Media Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl