SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja Tigers awansuje pracowników. Planuje akwizycje i zagraniczną ekspansję

Martyna Celuch i Dorota Woźniczka awansowały w agencji Tigers. Ewa Gajda tymczasem objęła nowe stanowisko w XXII Ventures. Firma planuje nowe inwestycje oraz ekspansję na rynki globalne. 

W 2023 roku w Tigers awansowało wewnętrznie kilka osób. Ewa Gajda, dotychczas finance & administration manager została powołana na stanowisko head of shared services XXII Ventures, które świadczy usługi back office dla wszystkich spółek w holdingu. 

Martyna Celuch - wcześniej customer success manager - została head of customer success Tigers i odpowiada dziś za blisko 55-osobowy zespół specjalistów w obszarach digital marketing i creative. 

Dorota Woźniczka z senior digital marketing specialist po awansie na growth managerkę jest odpowiedzialna za rozwijanie i skalowanie działań edukacyjnych Tigers.

Plany na 2024? "Budowanie mostów, umacnianie twierdzy"

Jak podano w komunikacie "holding nie zwalnia tempa i w 2024 rok wchodzi z ambitnymi planami dalszej ekspansji technologicznej i zagranicznej."

- W 2024 nadal stawiamy w centrum klienta. Rozwiązania technologiczne, które będziemy wdrażać, mają służyć poprawie doświadczenia naszych klientów. Nadal będziemy wygrywać w digitalu, wyznaczać standardy w branży marketingu i robić odważne rzeczy. Będziemy aktywnie zdobywać klientów w Polsce i zagranicą oraz tworzyć im przestrzeń do wymiany doświadczeń. Będziemy rozwijać kompetencje naszych liderów i przyszłych ekspertów rynkowych w nowoczesnym, tygrysim modelu - podsumowuje Karolina Kawska, CEO Tigers.

Strategia XXII Ventures zakłada nie tylko wzmocnienie tzw. core biznesu, lecz także budowanie bardziej skalowalnych modeli rozwoju, wykorzystując synergię pomiędzy spółkami, ich partnerami biznesowymi i klientami. Umożliwić to ma wdrożenie jeszcze większej liczby rozwiązań technologicznych, które można zaimplementować w dostarczanie poszczególnych usług. 

“Spółka cały czas poszukuje nowych firm usługowych B2B, które mogłaby pozyskać do holdingu i wzmocnić przez implementację modelu operacyjnego, który wspomógłby sukces dotychczasowych przedsięwzięć” - podano. 

- Otwarte podejście do technologii pomogło nam wyłonić cztery kluczowe procesy w firmie, przyjrzeć się im i je głęboko wzmocnić poprzez automatyzację i wykorzystanie sztucznej inteligencji. To zaś docelowo pozwoli nam odblokować jeszcze większe możliwości, ale też potencjał sprawczy i kreatywny w i tak już najszybciej rosnącej agencji na rynku - podsumowuje plany firmy Franciszek Georgiew, founder Tigers i XXII Ventures.

Firma ma w planach nawiązywanie nowych partnerstw oraz ekspansję na rynki globalne, ze szczególnym uwzględnieniem Ameryki Północnej, Wielkiej Brytanii, krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji Pacyficznej.

Dołącz do dyskusji: Agencja Tigers awansuje pracowników. Planuje akwizycje i zagraniczną ekspansję

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Co z tego wynika
Jakie są tego efekty, bo na razie to jest tylko gadanie i pokazywanie ego. Wiemy już, że Tigers jest w Q22 a właściciel ma udziały w wielu spółkach. Zrobili sobie strategię, jak każda firma na świecie. Czy to jest ten sukces? To kogokolwiek obchodzi poza właścicielami? Plany może mieć każdy, ja planuje dziś ekspansję na Księżyc i Marsa, a jutro opowiem, że jeszcze Saturn mnie interesuje. Co wynika z tego bełkotu?
odpowiedź