TikTok oficjalnym partnerem medialnym siatkarskich Mistrzostw Europy mężczyzn i partnerem PZPS

Platforma społecznościowa TikTok została oficjalnym partnerem medialnym zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Nawiązała także partnerstwo z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

W ramach współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej na platformie uruchomione zostało oficjalne konto @polskasiatkowka_official, na którym dostępne będą ekskluzywne treści, materiały zza kulis, a także archiwalne wideo z „życia” reprezentacji Polski.

W najbliższy czwartek (2 września) TikTok zainauguruje swoje aktywności na platformie startując z Hashtag Challenge #polskasiatkówka. Będzie to sportowe wyzwanie polegające na nagraniu TikToka, którego autor ma za zadanie w kreatywny sposób zaprezentować swoje siatkarskie umiejętności oraz wesprzeć Reprezentację Polski w piłce siatkowej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – 10 oficjalnych koszulek reprezentacji oraz piłek podpisanych przez zawodników.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tiktok-najczesciej-pobierana-aplikacja-na-swiecie-facebook-zestarzal-sie-ze-swoimi-uzytkownikami ##

TikTok gra z polskimi siatkarzami

Dodatkowo TikTok wraz z profilem @polskasiatkowka_official zorganizuje dla społeczności platformy specjalne spotkania na żywo, a także przedstawi kulisy Mistrzostw, pokaże trening polskiej reprezentacji oraz przeprowadzi ekskluzywne wywiady z siatkarzami.

- Cieszymy się z nawiązania współpracy z tak dynamicznie rozwijającą się platformą. Będziemy mogli docierać teraz również do młodszych kibiców, których mamy wielu nie tylko w Polsce - powiedziała Justyna Tkaczyńska, dyrektor marketingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Jako PZPS chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odbiorców. Ci zaś chcieliby zobaczyć nasze reprezentacje, siatkarki i siatkarzy od zupełnie innej strony. Treści publikowane przez nas na TikToku, z humorem i dystansem, umożliwią im to - dodała.

Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn odbywać się będą w trzech polskich miastach: Warszawie, Katowicach i Krakowie. W sumie od 1 do 19 września rozegranych zostanie 25 meczy turniejowych. Pierwszy mecz Polaków 2 września.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Razem włączamy emocje" w reklamach Energi

"Razem włączamy emocje" w reklamach Energi

Nowe kanały za darmo. Pokazują "Psi patrol" i inne treści stacji Nickelodeon

Nowe kanały za darmo. Pokazują "Psi patrol" i inne treści stacji Nickelodeon

Sylwester w Zakopanem z inną stacją niż TVP

Sylwester w Zakopanem z inną stacją niż TVP

Giganci streamingu zamawiają mniej produkcji w Europie. Silna pozycja Polski

Giganci streamingu zamawiają mniej produkcji w Europie. Silna pozycja Polski

Plebiscyt na Młodzieżowe Słowo Roku rozstrzygnięty!
Materiał reklamowy

Plebiscyt na Młodzieżowe Słowo Roku rozstrzygnięty!

Ilu widzów miał drugi sezon "Unboxing" w TVN?

Ilu widzów miał drugi sezon "Unboxing" w TVN?