SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tok FM proponuje podcasty Magdaleny Rigamonti o polskim Kościele

Od wtorku, 27 kwietnia, platforma podcastowa Tok FM (Grupa Radiowa Agory) prezentuje nowy cykl podcastów Magdaleny Rigamonti pt. „Rzeczpospolita Kościelna”. To seria rozmów dziennikarki o Kościele i jego pozycji w Polsce.

Article

Cykl będzie liczył sześć odcinków, w ramach których Magdalena Rigamonti (na co dzień publikująca wywiady w "Dzienniku Gazecie Prawnej") porozmawia z polskimi politykami o Kościele.

Podcastów będzie można słuchać wyłącznie na platformie Tok FM - na tokfm.pl i w aplikacji Tok FM.

Pierwsza część cyklu będzie dostępna bezpłatnie, zaś następnych będą mogli słuchać posiadacze dostępu Premium Tok FM. Dla nowych subskrybentów powstała specjalna oferta promocyjna, w ramach której przez pierwszy miesiąc można będzie korzystać z podcastów za 1 zł.

Magdalena Rigamonti stawiać ma w swoich rozmowach szereg pytań, z pomocą których definiować będzie pozycję Kościoła w Polsce. Dziennikarka podejmuje te kwestie w rozmowach z politykami, którzy przez dekady obserwowali budowanie i wzmacnianie pozycji Kościoła, ale też sami w tym uczestniczyli. W pierwszym odcinku cyklu - rozmowa z Bogdanem Borusewiczem, legendarnym opozycjonistą czasów PRL, twórcą strajku w Stoczni Gdańskiej.

Posłuchajcie Państwo!

Opublikowany przez Magdalenę Rigamonti Wtorek, 27 kwietnia 2021

W kolejnych odcinkach Magdalena Rigamonti rozmawiać będzie m.in. z Michałem Kamińskim o kulisach zakładania Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego w kościelnych parafiach, z Barbarą Labudą o tym, jak Kościół traktuje kobiety, a także z byłym prezydentem Bronisławem Komorowskim. Kolejne odcinki „Rzeczpospolitej Kościelnej” publikowane będą zawsze we wtorek o godz. 12.00.

W marcu radio Tok FM uruchomiło podcast, pt. „Usługi Kosmiczne dla Ludności”. Jego autorem jest Piotr Jaśkowiak, premiera kolejnych odcinków w każdą niedzielę, w samo południe.

Cyfrowa oferta radia Tok FM znalazła się na liście 50 płatnych subskrypcji na świecie (jedyne radio w zestawieniu). Radio ma 25,5 tys. cyfrowych subskrybentów.

W pierwszym kwartale br. udział radia Tok FM pod względem słuchania wyniósł 2,5 proc.

Dołącz do dyskusji: Tok FM proponuje podcasty Magdaleny Rigamonti o polskim Kościele

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kasias
super
14 6
odpowiedź
User
Holly
Posłuchamy chętnie :)
12 6
odpowiedź
User
Rewelacyjny
cykl podcastów. W nim unikatowy, na polskim rynku medialnym, ustęp, w którym Ludwik Dorn (22.06.2021 TokFM):
44’05’’: „Przez politykę ambony konsolidujemy, pewną, nie jestem w stanie obliczyć, 15-17 procent [… no, tych tego], a resztę dobierzemy polityką portfela…. Żeby to dało nam sporo ponad 30%.”
To było ponad 3 miesiące temu i nadal powszechnie przekonujemy się, że nasze wybory są DEMOKRATYCZNE.
6 0
odpowiedź