SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Fill wrócił KPRM do Polskiego Funduszu Rozwoju, został powołany do zarządu

Do zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju został powołany Tomasz Fill. Do dla niego powrót o PFR po ponad roku przerwy, kiedy pracował kolejno w Ministerstwie Rozwoju oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Tomasz Fill Article

Tomasz Fill został powołany na 5-letnią kadencję w zarządzie Polskiego Funduszu Rozwoju. Ponadto na taką kadencję powołano trzech dotychczasowych członków zarządu PFR: Pawła Borysa (jest prezesem), Marcina Piaseckiego (wiceprezes) i Bartłomieja Pawlaka.

- Cieszę się, że do naszego zespołu powraca doświadczony menadżer Tomasz Fill, który jako członek zarządu będzie odpowiedzialny za rozwój i komunikację. Jest to kluczowe dla przygotowania PFR do stworzenia infrastruktury systemu Pracowniczych Planów Kapitałowych, szczególnie w zakresie efektywnej komunikacji do ponad 11 mln potencjalnych uczestników tego programu i jednocześnie bardzo istotnej reformy - skomentował Paweł Borys.

Tomasz Fill pracował już w Polskim Funduszu Rozwoju od 2016 do lutego 2017 roku. Potem objął funkcję dyrektora departamentu komunikacji w Ministerstwie Rozwoju, a w styczniu br. został dyrektorem departamentu strategii i komunikacji internetowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Fill to kolejny menedżer rozstający się z KPRM. W marcu z funkcji dyrektora Centrum Informacyjnego Rządu została odwołana Sylwia Matusiak, a w kwietniu wicedyrektorem CIR przestał być Mariusz Chłopik. Szefem CIR w marcu został Piotr Matczuk.

Wcześniej Tomasz Fill pracował w działach marketingu i PR różnych firm, także państwowych. W 2016 roku przez kilka miesięcy był dyrektorem ds. projektów wydawniczych w Bonnier Business Polska, a przedtem kolejno rzecznikiem prasowym i dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen (z firmą był związany przez sześć lat).

Ponadto Fill był m.in. dyrektorem departamentu sponsoringu w Grupie Telekomunikacja Polska (obecnie Orange Polska). dyrektorem departamentu public relations i rzecznikiem prasowym PKO BP, dyrektorem zarządzającym ds. komunikacji korporacyjnej i relacji inwestorskich w PGNiG oraz rzecznikiem prasowym PZU SA i PZU Życie (w latach 2002-2006). Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia z zakresu ubezpieczeń na Akademii Finansów w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Fill wrócił KPRM do Polskiego Funduszu Rozwoju, został powołany do zarządu

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
krystyna
Karuzela stanowisk. Za 3 miesiące znowu zmieni pracę i taka do emerytury.......
8 9
odpowiedź