SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Fill: z Orlenu do Bonnier Business Polska, zastąpił Andrzeja Stepanowa

Tomasz Fill zaczął pracę jako dyrektora ds. projektów wydawniczych w Bonnier Business Polska, wydawcy „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl. Poprzednio był związany z PKN Orlen, a wcześniej m.in. z PGNiG, PKO BP i PZU.

Article

- Tomasz Fill będzie odpowiedzialny za komercjalizację  projektów wydawniczo-marketingowych, takich jak rankingi, raporty, debaty czy konferencje - opisuje Patricia Deyna, prezes Bonnier Business Polska. - Bonnier jest jednym z największych w Polsce organizatorów wydarzeń adresowanych do wyższej kadry menedżerskiej oraz właścicieli małych i średnich firm. Do flagowych należą m.in. Czas na patriotyzm gospodarczy, Gazele Biznesu, Giełdowa Spółka Roku, 100 Kobiet Biznesu oraz Złoty Bankier - wylicza.

Fill będzie pracował w zespole kierowanym przez Bartosza Wysockiego, który zaczął właśnie pracę w Bonnier Business Polska jako chief revenue officer. Poprzednio funkcję dyrektora ds. projektów wydawniczych przez dwa lata pełnił Andrzej Stepanów, który jakiś czas temu rozstał się z Bonnier Business Polska.

Przez ostatnie sześć lat Tomasz Fill pracował w PKN Orlen. Pełnił tam funkcję dyrektora wykonawczego ds. komunikacji korporacyjnej (w lutym br. zastąpił go na tym stanowisku Marcin Mastalerek), a wcześniej był też rzecznikiem prasowym.

Wcześniej Fill był m.in. dyrektorem departamentu sponsoringu w Grupie Telekomunikacja Polska (obecnie Orange Polska). dyrektorem departamentu public relations i rzecznikiem prasowym PKO BP, dyrektorem zarządzającym ds. komunikacji korporacyjnej i relacji inwestorskich w PGNiG oraz rzecznikiem prasowym PZU SA i PZU Życie (w latach 2002-2006).

Ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia z zakresu ubezpieczeń na Akademii Finansów w Warszawie.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Fill: z Orlenu do Bonnier Business Polska, zastąpił Andrzeja Stepanowa

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AS
gratulacje Tomku :)
8 10
odpowiedź