SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Obertyn w zespole Rock Radia, prowadzi „Klasyczny wieczór”

Związany ostatnio z radiową Dwójką Tomasz Obertyn dołączył we wrześniu do zespołu Rock Radia (Grupa Radiowa Agory).  Będzie prowadził audycje "Klasyczny wieczór", a w przyszłości także "Przystanek Klasyka Rocka”.

Article

"Klasyczny wieczór" to audycja nadawana od poniedziałku do piątku, między godz. 18.00-22.00. Obertyn prezentuje w niej płyty rockowe, które zmieniły historię tej muzyki. Co tydzień słuchacze wybierają 10 ulubionych płyt, na które mogą głosować za pośrednictwem internetu. W ramach „Przystanku Klasyka Rocka" usłyszeć można na antenie m.in. "Dobrze tylko na zdjęciu" - program przypominający największe skandale w historii rocka oraz "Słucham, bo jadę", w którym słuchacze przejmują antenę Rock Radia i m.in. ostrzegają innych przez kłopotami na drodze.

Tomasz Obertyn pierwsze kroki w ramach radiowej kariery stawiał w Teatrze Polskiego Radia, gdzie przygotowywał oprawę muzyczną do słuchowisk. Przez pięć lat tworzył w Programie II Polskiego Radia audycję dokumentalno-rozrywkową „Archiwalnia". Potem powierzono mu wydawanie, a następnie prowadzenie "Jazzowego Poranka". Gdy „Archiwalnię” zdjęto z anteny w 2018 roku, ponad 40 pracowników i współpracowników Dwójki skierowało list otwarty do władz stacji z apelem o przywrócenie go. Polskie radio pożegnało się z Tomaszem Obertynem w kwietniu br.

Według badania Radio Track od czerwca do sierpnia br. udział Rock Radia w rynku słuchalności. wyniósł 0,7 proc.

 

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Tomasz Obertyn w zespole Rock Radia, prowadzi „Klasyczny wieczór”

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Dobry transfer, ale playlista na okazjonalne słuchanie, ciągle to samo grają. Zresztą rozgłośnie komercyjne z założenia są nudne.
15 0
odpowiedź
User
Kruwka Ciongudga
To się musiał zdziwić, że całe Rock Radio robią 4 osoby i trzeba wszystko samemu przygotować :D
22 0
odpowiedź
User
Prezes
To się musiał zdziwić, że całe Rock Radio robią 4 osoby i trzeba wszystko samemu przygotować

To się nazywa praca!
10 7
odpowiedź