SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Tomasz Obertyn w zespole Rock Radia, prowadzi „Klasyczny wieczór”

Związany ostatnio z radiową Dwójką Tomasz Obertyn dołączył we wrześniu do zespołu Rock Radia (Grupa Radiowa Agory).  Będzie prowadził audycje "Klasyczny wieczór", a w przyszłości także "Przystanek Klasyka Rocka”.

Article

"Klasyczny wieczór" to audycja nadawana od poniedziałku do piątku, między godz. 18.00-22.00. Obertyn prezentuje w niej płyty rockowe, które zmieniły historię tej muzyki. Co tydzień słuchacze wybierają 10 ulubionych płyt, na które mogą głosować za pośrednictwem internetu. W ramach „Przystanku Klasyka Rocka" usłyszeć można na antenie m.in. "Dobrze tylko na zdjęciu" - program przypominający największe skandale w historii rocka oraz "Słucham, bo jadę", w którym słuchacze przejmują antenę Rock Radia i m.in. ostrzegają innych przez kłopotami na drodze.

Tomasz Obertyn pierwsze kroki w ramach radiowej kariery stawiał w Teatrze Polskiego Radia, gdzie przygotowywał oprawę muzyczną do słuchowisk. Przez pięć lat tworzył w Programie II Polskiego Radia audycję dokumentalno-rozrywkową „Archiwalnia". Potem powierzono mu wydawanie, a następnie prowadzenie "Jazzowego Poranka". Gdy „Archiwalnię” zdjęto z anteny w 2018 roku, ponad 40 pracowników i współpracowników Dwójki skierowało list otwarty do władz stacji z apelem o przywrócenie go. Polskie radio pożegnało się z Tomaszem Obertynem w kwietniu br.

Według badania Radio Track od czerwca do sierpnia br. udział Rock Radia w rynku słuchalności. wyniósł 0,7 proc.

 

Dołącz do dyskusji: Tomasz Obertyn w zespole Rock Radia, prowadzi „Klasyczny wieczór”

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Dobry transfer, ale playlista na okazjonalne słuchanie, ciągle to samo grają. Zresztą rozgłośnie komercyjne z założenia są nudne.
odpowiedź
User
Kruwka Ciongudga
To się musiał zdziwić, że całe Rock Radio robią 4 osoby i trzeba wszystko samemu przygotować :D
odpowiedź
User
Prezes
To się musiał zdziwić, że całe Rock Radio robią 4 osoby i trzeba wszystko samemu przygotować

To się nazywa praca!
odpowiedź