SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Totalizator Sportowy chce zatrudnić agencję od influencer marketingu

Totalizator Sportowy wybiera w przetargu agencję, która będzie świadczyć dla spółki usługi z zakresu influencer marketingu - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Umowę z nią podpisze na dwa lata.

Article

Wybrana przez Totalizator Sportowy agencja zajmie się m.in. opracowaniem, nadzorem i egzekucją strategii komunikacji.

Chodzi m.in. o opracowanie koncepcji działań w zakresie Influencer marketingu w internecie pod kątem pozyskiwania nowych graczy w serwisie sprzedaży iLOTTO (zbieranie leadów), budowania świadomości marki wśród użytkowników mediów społecznościowych (edukacja i brand awarness), budowania sentymentu do marki i wspierania kampanii produktowych, wydarzeń oraz innych aktywności.
Agencja zajmie się też koncepcją kampanii z udziałem twórców internetowych na potrzeby debiutów produktów w internecie,  wydarzeń organizowanych przez spółkę, akcji specjalnych. Opracuje koncepcję pozyskiwania leadów przy użyciu influencer marketigu i jej wdrożenia, stworzy koncepcję rozwoju profilów marki Lotto w wybranych mediach społecznościowych z udziałem twórców Internetowych. Zajmie się też usługa reserachu Influencerów, doborem świadczeń i weryfikacją ich potencjału.

Agencje biorące udział w przetargu będą miały do zrealizowania zadanie na podstawie przygotowanego przez Departament Promocji i PR Totalizatora briefu. Dodatkowo będą zobowiązane do przedstawienia kosztów brutto wykonania zadania.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Agencja wyceni dodatkowo koszt usługi koordynacji wszystkich działań w zakresie Influencer marketingu prowadzonych przez Totalizator w czasie trwania uUmowy przy założeniu, że usługa będzie zlecana na okres trzech miesięcy, a rozliczana miesięcznie.

Warunkiem udziału w przetargu, w którym oferty można składać do 6 grudnia br. jest wpłata 10 tys. zł wadium. Umowa ze zwycięską agencją zostanie zawarta na 2 lata.

Dołącz do dyskusji: Totalizator Sportowy chce zatrudnić agencję od influencer marketingu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl