SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Totalizator Sportowy wybrał Instytut Audytu Mediowego i Media Strategy Warsaw

Totalizator Sportowy rozstrzygnął przetarg dotyczący oceny kampanii reklamowych realizowanych przez dom mediowy. Spółka do współpracy wybrała Instytut Audytu Mediowego i Media Strategy Warsaw - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Instytut Audytu Mediowego i Media Strategy Warsaw wygrały przetarg Totalizatora Sportowego na świadczenie usług związanych z oceną kampanii realizowanych przez dom mediowy.

Totalizator Sportowy nie podaje nazw innych jego uczestników.

Domem mediowym, który obecnie zajmuje się planowaniem i zakupem mediów do kampanii Totalizatora, jest Starcom (Publicis Media). Wybrane przez Totalizator firmy będą doradzać przy ocenie kampanii realizowanych przez Starcom.

Usługi Instytutu Audytu Mediowego i Media Strategy Warsaw mają obejmować m.in. ocenę i analizę media planów TV i buying briefu, w tym ocenę zgodności ze strategią mediową i zapisami formularza gwarancji zakupowych, ocenę i analizę media planu dla danego medium (innego niż telewizja), ocenę i analizę całościowej strategii mediowej dla danego produktu Totalizatora Sportowego, ocenę raportu z rozliczenia gwarancji kosztów i jakości mediów przedstawiającego status realizacji gwarancji w okresie kwartalnym.

Obie firmy będą też analizować roczny raport z rozliczenia gwarancji kosztów i jakości mediów, w tym weryfikować wynagrodzenie bonusowe należne domowi mediowemu. W ramach współpracy będą też zobowiązane do sprawdzania parametrów, warunków zakupowych oraz budżetu dla poszczególnych kampanii reklamowych realizowanych w mediach.

Umowa z nimi zostanie zawarta na dwa lata.

 

Dołącz do dyskusji: Totalizator Sportowy wybrał Instytut Audytu Mediowego i Media Strategy Warsaw

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Żaneta
To po co w ogóle dział marketingu w TS??? skoro do robienia reklam mają agencje rekl., do zakupu mediów dom mediowy, a do oceny tych realizacji dom audytowy... Pieniądze wydawane w błoto.
odpowiedź