SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„Totalna propozycja” Gazety Wyborczej dla pracowników TVP - specjalna zniżka na cyfrową prenumeratę

Agora, wydawca „Gazety Wyborczej” przygotowała dla pracowników TVP specjalną promocję - 50 proc. zniżki na cyfrową prenumeratę. To reakcja na materiał „Wiadomości”, w którym zasugerowano, że „GW”, wyłączając opcję komentowania dla niepłacących za prenumeratę użytkowników, ogranicza wolność słowa.

Article

Na facebookowym profilu „Gazety Wyborczej” w piątkowe popołudnie pojawił się post skierowany do pracowników Telewizji Polskiej z hasłem „totalna propozycja”. - Szanowni pracownicy TVP, serdecznie zapraszamy do dyskusji! Przyjdźcie do nas, porozmawiajcie z nami i naszymi Czytelnikami - czytamy w poście. W ramach oferty, pracownicy TVP otrzymają 50 proc. zniżki na cyfrową prenumeratę treści „Gazety Wyborczej” po wpisaniu hasła „totalnapropozycja”.

„Wyborcza” odpowiedziała w ten sposób na materiał „Wiadomości” z czwartku 24 sierpnia, poświęcony niedawno uruchomionej opcji komentarzy tylko dla płacących za cyfrową prenumeratę treści. W relacji podano, że „Gazeta Wyborcza straszy, tym razem także na jedynce papierowego wydania”. Chodzi o tekst dotyczący pomysłów Ministerstwa Cyfryzacji na temat regulacji internetu w Polsce. Według „Wiadomości” niedawno uruchomiona opcja komentarzy tylko dla prenumeratorów uderza w wolność słowa.

Agora w ostatnich dniach wprowadziła w serwisach internetowych „Gazety Wyborczej” opcję zamieszczania komentarzy tylko dla prenumeratorów płatnej oferty cyfrowej dziennika. Decyzja została pozytywnie odebrana także przez ekspertów, którzy podkreślają możliwe korzyści tego rozwiązania - ograniczenie hejtu w komentarzach oraz podniesienie poziomu dyskusji.

Prenumerata cyfrowa serwisów „Gazety Wyborczej” na koniec 2016 roku miała prawie 100 tys. użytkowników. Według szacunków właścicieli Agory, liczba ta wzrośnie do około 110 tysięcy osób.

Przychody spółki Agora w drugim kwartale tego roku wyniosły 282,7 mln zł, a zysk netto - 0,7 mln zł. W całym półroczu Agora miała 583,7 mln zł wpływów ze sprzedaży (to 0,2 proc. mniej niż rok wcześniej) i 573,4 mln zł kosztów operacyjnych (po spadku o 1,6 proc. w skali roku). Strata netto firmy zmalała z 11,1 do 5,4 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Totalna propozycja” Gazety Wyborczej dla pracowników TVP - specjalna zniżka na cyfrową prenumeratę

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
CODOKURY
Naprawdę? W publicznych wiadomościach ktoś zrobił sobie osobistą wyprawkę w stronę jakby nie było prywatnego medium? Co tu się dzieje?!
34 19
odpowiedź
User
Ares
Telewizja Wolska zabiera głos w temacie wolności słowa - bezcenne ;)
35 24
odpowiedź
User
Ania
Szkoda gazety kiedys otwarta i najwieksza w Polsce potem Michnik zrobil z niej propagandową tube dla kolejnych nieudolnych rzadów Aws sld Po teraz czytaja ja juz tylko resztki spolaryzowanych lemingów
42 34
odpowiedź
User
Kajko
Myślę, że nawet gdyby GW dopłacała ludziom do czytania ich miernych wypocin, ciężko byłoby znaleźć chętnych. Gaście już swiatło.
40 60
odpowiedź
User
poPO
Teraz w ramach rewanżu pracownicy Agory oczekują 50% zniżki na abonament RTV.
38 5
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Myślę, że nawet gdyby GW dopłacała ludziom do czytania ich miernych wypocin, ciężko byłoby znaleźć chętnych. Gaście już swiatło.

Dokładnie!
Konserwatywna inteligencja nawet za dopłatę nie będzie nigdy czytała tej lewackiej propagandy antypatriotycznych i antykatolickich postaw. Lewacy niech sami sobie czytają GW.
23 43
odpowiedź
User
Maciej liberalny
Świetna odpowiedź Gazety Wyborczej na tego prawicowego gniota, jakim jest serwis "Wiadomości fake news".
34 23
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Jestem wybitną konserwatywną intelektualistką znaną nawet w Zgorzelcu. Nie mam nic sensownego do napisania, ale na zebraniu partyjnym uczyli mnie, żebym często pisała tak: wy lewacy, wy niepatrioci, wy bezbożnicy, wy KODziarze, wy gorszy sorcie, wy od Sorosa, wy od Lisa, wy od Owsiaka, wy z Czerskiej.
I teraz ja tu triumfuję! :P
Buahahahahahahahahaha! :lol:
15 15
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Mam dość obleśnego lewackiego poszywacza. Już nie mogę. On tylko podryguje ale jego podrygi świadczą, że wciąż żyje choć modlę się codziennie o nieszczęście dla niego. Już nie mogę. I dlatego.....
Zapamiętajcie ten dzień. 27 sierpnia 2017. Zaznaczcie w swoich kalendarzach.
Dziś odchodzę stąd i już nie wrócę. Sami sobie jesteście winni nie pomagając mi w zniszczeniu lewackiego poszywacza. Już nigdy tutaj nie wrócę. Zapamiętajcie i plujcie sobie w brodę. A mogłęm wam dalej propagować wszystkie cztery wartości. A tak za karę ODCHODZĘ. Sami sobie radźcie.
Słyszycie ?
O D C H O D Z Ę !!!!!!
4 8
odpowiedź
User
Gość
Skoro GW jest nic nie warta, to dlaczego TVP tak na niej skupia swoją uwagę?
25 8
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry