SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Travelist.pl w gronie klientów SalesTube

Należąca do Group One agencja SalesTube specjalizująca się w e-commerce rozpoczyna współpracę z serwisem rezerwacyjnym Travelist.pl. Obsługę klienta przejmuje od agencji iProspect (Dentsu Aegis Network Polska).

Article

SalesTube została wybrana w przetargu, którego szczegółów firmy nie ujawniają.  Agencja od lutego br. będzie odpowiadać za całościową obsługę komunikacyjną Travelist. Stała współpraca, będzie obejmowała strategię, planowanie i optymalizację mediów oraz analitykę, w tym wdrożenie Data Management Platform, aktywizację danych i atrybucję sprzedaży.

Podstawą wybranej przez Travelist strategii są: wypracowane przez SalesTube podejście do oceny efektywności mediów z wykorzystaniem marketingu inkrementalnego oraz atrybucja, jako narzędzie optymalizacji media mixu.

 - Chcielibyśmy, aby 2020 rok był dla Travelist rokiem rewolucyjnych zmian, które w kolejnych latach pozwolą nam rosnąć równie dynamicznie, jak od czasu założenia. Żeby to osiągnąć, potrzebujemy dokonania skoku zarówno technologicznego, jak i związanego z podejściem do prowadzenia i optymalizacji działań mediowych. Wybraliśmy więc partnera, który doskonale zna specyfikę e-commerce, ze szczególnym uwzględnieniem roli danych oraz posiada kompetencje w obszarze wdrożeń technologicznych, w tym wdrożeń DMP. Pomysły, doświadczenie i entuzjazm zespołu SalesTube przekonały nas, że z nimi taki skok jest możliwy - uzasadnia Krzysztof Dębski, marketing director Travelist.

- W e-commerce zespół marketingowy to zespół sprzedażowy. Partnerzy z którymi pracujemy oceniają nas na podstawie tylko jednego KPI: efektywnego kosztu pozyskania sprzedaży. Zrozumienie, jak na ten wynik wpływa technologia, precyzja w wykorzystaniu danych, optymalizacja mediów i personalizacja komunikatu to podstawa filozofii one-stop-shop. W tym czujemy się liderem na polskim rynku. Taką deklarację przyjmie jednak każdy Power Point. Wzrost biznesowy naszych Klientów to jest prawdziwa miara sukcesu, a za nim stoi wiedza i zaangażowania najlepszych ekspertów, którzy pracują w SalesTube - dodaje Joanna Czekaj, dyrektor zarządzająca SalesTube.

Dotychczas obsługą Travelist.pl zajmowała się agencja iProspect należąca do Dentsu Aegis Network Polska.
Obsługą PR serwisu od wiosny ub.r. zajmuje się agencja Clue PR.

 

Dołącz do dyskusji: Travelist.pl w gronie klientów SalesTube

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl