SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN 24 i TVN Meteo w UPC TK

TVN 24 i TVN meteo wzbogacają ofertę UPC Telewizji Kablowej

Do oferty UPC Telewizji Kablowej dołączył pierwszy polski całodobowy kanał informacyjny TVN 24 oraz program w całości poświęcony pogodzie - TVN meteo, wzmacniając grupę kanałów w języku polskim. Programy te będą dostępne dla większości abonentów pakietu pełnego UPC już w ciągu najbliższych dni.

TVN 24 oraz TVN meteo zostaną wprowadzone do oferty UPC Telewizji Kablowej na mocy podpisanego 9 maja br. porozumienia pomiędzy UPC i TVN. Kanały te będą dostępne dla większości abonentów pakietu pełnego i dołączą do oferty UPC Telewizji Kablowej między innymi w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu, Opolu, Bydgoszczy, Kielcach i Lublinie (w większości z tych miast tvn24 jest już obecny).

- Bardzo cieszymy się z podpisania porozumienia z UPC. Dzięki tej niemu będziemy obecni w kolejnych dużych miastach w Polsce. Wejście TVN 24 do sieci telewizji kablowej UPC stanowi przełom w dystrybucji naszego programu, nasz zasięg w sieciach kablowych powiększa się o 60% i kończy kolejny, ważny etap w rozwoju naszej stacji - powiedział Maciej Sojka, Prezes TVN 24.

- Jestem bardzo zadowolony, że po długich negocjacjach podpisaliśmy porozumienie, którego warunki satysfakcjonują obydwie strony. Nasi Abonenci zyskują dostęp do coraz bardziej popularnego i cieszącego się uznaniem widzów kanału informacyjnego TVN 24, na ekranach ich telewizorów pojawi się także programowa nowość TVN meteo. To kolejne wartościowe pozycje,które wprowadzamy w tym roku, wzmacniając atrakcyjność oferty i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów - powiedział Simon Boyd, Prezes UPC Telewizji Kablowej

TVN 24 to pierwsza polska telewizja informacyjna, należąca do grupy ITI. TVN 24 nadaje bez przerwy najświeższe informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, poszerzone o publicystykę i komentarze. W TVN 24 każde pół godziny programu zawiera komplet najświeższych informacji z różnych dziedzin: polityki, biznesu, sportu, pogody, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Badania oglądalności wśród abonentów sieci telewizji kablowych dowodzą, że TVN 24 stał się ważnym źródłem informacji dla widzów.

TVN meteo to pogodowy kanał telewizyjny, na którym widzowie w każdej chwili, w ciągu kilku minut znajdą pełne informacje o pogodzie i przewidywanych zjawiskach atmosferycznych. Serwisy pogodowe będą prezentowane przez znanych już z TVN i TVN 24: Tomasza Zubilewicza, Tomasza Wasilewskiego, Maję Popielarską i Agnieszkę Górniakowską.

Oprócz klasycznych serwisów pogodowych w TVN meteo widzowie znajdą specjalizowane prognozy - np. letnią krajową i zagraniczną, informacje o aktualnym stanie dróg, czy zagrożeniu pożarowym, prognozy dla turystów, amatorów sportów oraz osób szczególnie zainteresowanych wpływem pogody na ich własne zdrowie.

UPC Telewizja Kablowa jest wiodącym operatorem telewizji płatnej w Polsce. Oferuje usługi telewizji kablowej i dostępu do Internetu (chello). W zasięgu sieci telewizji kablowej UPC znajduje się ponad 1,8 miliona gospodarstw domowych w ośmiu największych aglomeracjach miejskich i wielu mniejszych miastach. Od grudnia 2000 roku, oprócz szerokiego wyboru kanałów telewizyjnych i radiowych, UPC Telewizja Kablowa świadczy też w wybranych miastach usługę szybkiego szerokopasmowego dostępu do Internetu. Z końcem 2002 roku firma obsługiwała około miliona abonentów telewizji kablowej i 14 tysięcy użytkowników Internetu. UPC Telewizja Kablowa jest częścią United Pan-Europe Communications z siedzibą w Amsterdamie, jednej z najnowocześniejszych firm oferujących szerokopasmowe usługi telewizyjne i telekomunikacyjne w Europie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN 24 i TVN Meteo w UPC TK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl