SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN bez Moniki Olejnik

Od września "Kropki nad i" nie będzie można oglądać w tvn

Kończy się era Moniki Olejnik w tvn. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl od września program "Kropka nad i" będzie można oglądać tylko w tvn 24.

Andrzej Sołtysik, rzecznik tvn odmówił komentarz w tej sprawie, odsyłając do komunikatu na początku przyszłego tygodnia.

Tymczasem nie wiadomo, czy Monika Olejnik zaakceptuje nowe warunki pracy. Na razie do 15 sierpnia przebywa na urlopie.

Przypomnijmy, że rok temu "Kropke nad i" w tvn można było oglądać o 19.30 zaraz po "Faktach", w kolejnym sezonie po 23. Od września już takiej możliwości widzowie tvn nie będą mieli.

Co Państwo sądzą o takiej decyzji szefostwa tvn? Zapraszamy do komentowania (za pomocą opcji "dodaj komentarz" na dole strony).

Oglądalność "Kropki nad i" w sezonie 2001/2002 o 19.30

Daty AMR AMR % SHR %
2001-09-03 (Mon) 2 121 844 5,75% 16,42%
2001-09-13 (Thu) 2 526 737 6,84% 15,71%
2001-09-25 (Tue) 3 028 755 8,20% 19,62%
2001-10-22 (Mon) 2 631 612 7,13% 16,86%
2001-10-23 (Tue) 3 502 563 9,49% 22,27%
2001-10-24 (Wed 2 768 336 7,50% 17,93%
2001-10-25 (Thu) 2 864 054 7,76% 17,96%
2001-10-31 (Wed 3 213 906 8,70% 21,34%
2001-11-07 (Wed 3 341 096 9,05% 20,56%
2001-11-22 (Thu) 3 339 640 9,04% 19,99%
2001-11-23 (Fri) 2 846 067 7,71% 16,74%
2001-11-26 (Mon) 2 919 058 7,91% 17,78%
2001-11-27 (Tue) 3 669 992 9,94% 22,53%
2001-11-28 (Wed 2 828 547 7,66% 17,59%
2001-11-29 (Thu) 2 951 490 7,99% 17,42%
2001-11-30 (Fri) 3 332 565 9,03% 21,10%
2001-12-10 (Mon) 3 196 603 8,66% 19,84%
2001-12-12 (Wed 3 516 971 9,52% 21,30%
2001-12-13 (Thu) 2 944 846 7,98% 17,81%
2002-01-23 (Wed 3 387 653 9,17% 20,76%
2002-01-24 (Thu) 3 163 090 8,57% 18,51%
2002-01-25 (Fri) 2 579 717 6,99% 15,10%
2002-03-05 (Tue) 2 977 996 8,07% 18,94%
2002-03-06 (Wed 2 600 908 7,04% 16,43%
2002-04-15 (Mon) 2 622 575 7,11% 19,17%
2002-05-21 (Tue) 2 504 190 6,79% 23,31%
2002-06-27 (Thu) 2 128 872 5,77% 21,98%
2002-06-28 (Fri) 1 836 984 4,98% 16,25%
średnia 2 210 637 5,99% 15,27%

Oglądalność "Kropki nad i" w sezonie 2002/2003 po 23

Daty AMR AMR % SHR %
2002-09-02 Mon 620 701 1,68% 10,98%
2002-09-03 (Tue) 688 182 1,87% 12,80%
2002-09-10 (Tue) 725 491 1,97% 14,89%
2002-09-12 (Thu) 513 943 1,39% 9,13%
2002-09-16 Mon 634 445 1,72% 11,15%
2002-10-01 (Tue) 795 278 2,16% 13,01%
2002-10-15 (Tue) 941 098 2,55% 14,57%
2002-11-21 (Thu) 890 293 2,41% 13,01%
2002-11-25 Mon 888 889 2,41% 12,39%
2002-11-26 (Tue) 1 149 456 3,12% 14,74%
2002-11-27 Wed 1 110 067 3,01% 15,93%
2002-12-05 (Thu) 1 035 782 2,81% 16,41%
2003-01-16 (Thu) 1 062 907 2,89% 14,12%
2003-03-11 (Tue) 1 064 179 2,89% 13,97%
2003-04-10 (Thu) 1 016 293 2,76% 14,58%
2003-04-29 (Tue) 1 017 278 2,76% 14,83%
2003-05-08 (Thu) 803 162 2,18% 14,36%
2003-05-13 (Tue) 858 501 2,33% 14,64%
2003-06-17 (Tue) 802 656 2,18% 12,24%
średnia 670 769 1,82% 10,04%

AGB POLSKA (wybrane wyniki oraz średnia oglądalność)
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVN bez Moniki Olejnik

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl