SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN Media brokerem Grupy TVN

Grupa TVN podpisała z utworzoną niedawno spółką zależną TVN Media umowę dotyczącą sprzedaży reklam w kanałach TVN przez TVN Media.

Jak podano w komunikacie, na podstawie umowy TVN Media w imieniu własnym i na rzecz TVN zawiera umowy o emisję reklam, umowy o sponsorowanie, umowy o lokowanie produktów oraz umów o realizację ogłoszeń. TVN Media pobiera za swe usługi świadczone na rzecz TVN wynagrodzenie określone na warunkach rynkowych.

Łączna wartość przychodów planowana do osiągnięcia przez TVN Media na rzecz TVN w związku z umową przekroczyć ma 10 proc. kapitałów własnych TVN.

Grupa TVN przeniosła działy marketingu i sprzedaży do spółki TVN Media głównie po to, by móc efektywniej obsługiwać kanały innych nadawców. Biuro Reklamy TVN w ramach oferty Premium TV od początku 2011 roku sprzedaje bowiem reklamy w TV Puls i kanałach 4fun Media.

Dołącz do dyskusji: TVN Media brokerem Grupy TVN

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl